Arkadio – Jeśli wiesz czego chcesz? [video] #nierzadko

Arkadio – Jeśli wiesz czego chcesz? [video] #nierzadko

26 października, 2016 Wyłącz przez mateo


To już ósmy singiel Arkadio z serii #nierzadko. Tym razem artysta porusza kwestię “sukcesu” w życiu. Klasyczny bit od Marcina Woska, screatch oraz gościnny udział Mefo i ChuChu z ekipy Catch The Flava – wprowadzą Cię w ten świat. Bez zbędnej pompy i sztucznego podbijania. Czysty hip-hop.

 

Od Arkadio: Tak wiele mówi się dzisiaj o tym, co zapewnia szczęście i świadomość odniesionego sukcesu. Większość z tych rzeczy, to sztucznie napompowane ściemy, które trwają tylko chwilę… Na prawdziwy sukces się pracuje i na pewno nie jest on tak spektakularny jak mogłoby się wydawać, bo sukcesem jest nasza codzienność. Max Lucado pisze, że sukcesem w życiu jest “móc robić to, w czym czujesz się najlepszy” – to chyba najbliższa mi definicja sukcesu…

 

Płyty Arkadia kupisz w naszym sklepie >>>

 

Arkadio postawił sobie cel, aby co poniedziałek wypuszczać nowy singiel. Na jego facebooku ( http://www.facebook.com/arkadiozdw ) pojawił się także plan dla słuchacza na cały tydzień. W nim poza singlem cieszący się ogromnym zainteresowaniem ”tłusty freestyle” (słuchacze wrzucają temat na żywo, a raper podczas transmisji live tworzy rymy na tematy z komentarzy), vlog i inne atrakcje.

 

ARKADIO (Arkadiusz Zbozień)
Raper, freestylowiec, mówca. Szczęśliwy mąż i tato. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach.

 

arkadio_jesliwieszcochcesz

Arkadio – Jeśli wiesz czego chcesz

arkadio_bboy