Pierwszy teledysk TGD – “Mów do mnie” [video]

Pierwszy teledysk TGD – “Mów do mnie” [video]

28 czerwca, 2016 Wyłącz przez mateo

Już jest! Zobaczcie pierwszy teledysk w historii zespołu TGD. Do utworu “Mów do mnie” z najnowszej płyty “Wracam do domu”. Zapraszamy do kupienia jej na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

TGD już dawno wymknęło się spod etykiety “popgospelowy chór”. Każda kolejna płyta to przede wszystkim nowe motywy muzyczne, ale też nowa opowieść. Nie zmienia się ogromna dbałość o każdy dźwięk i ogólne przesłanie, jakie od 34 lat niosą. Sprzedaże ich albumów sięgają statusu Złotych Płyt.

 

Wymowna okładka najnowszej płyty „Wracam do domu” zdradza, że zawartość pudełka może stać się drogowskazem dla wszystkich, którzy szukają drogi – drogi powrotnej, drogi do kojącego celu, drogi nadającej życiu sens.

 

Zebranych na płycie „Wracam do domu” 12 utworów to odpowiedzi na wiele pytań czy wątpliwości towarzyszących ludziom na różnych etapach życia. Całość dopełniają współgrające z tekstem aranżacje – efekt prac Piotra Nazaruka i Pawła “Bzima” Zareckiego. Estetyka popowego chóru wzbogacona jest z jednej strony o rockowe sznyty, z drugiej – np. o hiphopowy wokal Poisona i Kolah. Obok dobitnie wyśpiewanego przez Agnieszkę Gorączkowską kawałka “Moja wolność” znajdzie się emocjonalnie oczyszczający “Jestem Twój” Emilii Nazaruk. Płyta łączy więc stonowane, pastelowe psalmy XXI wieku z mocnymi, energetycznymi, niekiedy tanecznymi klimatami – jak w singlu „Mów do mnie” promującym płytę. Mimo tej zabawy stylistyką ma się poczucie naturalnej spójności.

 

Realizacja teledysku: AG Studio
www.adamgawenda.pl

Muzyka i słowa: Piotr Nazaruk
Solo: Patrycja Ciska

 

PŁYTY TGD (oraz wiele innych) KUPISZ NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

tgd_mowdomnie_teledysk

TGD - Mów do mnie / Wracam do domu

źródło: youtube.pl