Dobre Miejsce: „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” kolejna edycja – 1 kwietnia 2017

Dobre Miejsce: „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” kolejna edycja – 1 kwietnia 2017

30 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Przez Śmiech do lepszego małżeństwaKolejne spotkanie “Przez śmiech do dobrego małżeństwa” w Dobrym Miejscu w Warszawie już 1 kwietnia 2017 o 18.00. Zapraszamy małżonków, którzy chcą w dobrej atmosferze polepszyć jakość swoich relacji. Pokaz filmy + warsztat organizowany przez Poradnię Dewajtis. Bilety: 30 zł /os dostępne na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz na godzinę przed spotkaniem.

 

Walentynkowa randka, która odbyła się w Dobrym Miejscu w lutym tego roku spotkała się z nadzwyczaj ciepłym przyjęciem. W pierwszej części – w projekcji filmu w Auli uczestniczyło ponad 130 osób, później na randce w restauracji był komplet gości – ok 4o par.

 

Dobre Miejsce pragnie wyjść na przeciw potrzebie zadbania o rozwój relacji małżeńskich, proponujemy cykl spotkań wokół seminarium “Przez śmiech do lepszego małżeństwa” Marka Gungora. Te filmy – nagrania – cieszą się wielką popularnością, ze względu na wyjątkowy sposób przekazu jaki charakteryzuje tego mówcę. Jego konferencje są zarazem świetnym widowiskiem kabaretowym, jak i źródłem wiedzy o poważnych dziedzinach z obszaru relacji małżeńskich. Podczas naszych wydarzeń stanowią punkt wyjścia do dalszej dyskusji i warsztatu.

 

Tym razem wydarzenie będą współorganizować goście z Poradni Dewajtis, która działa od lat w Katolickim Centrum Dobre Miejsce prowadząc działalność terapeutyczno-edukacyjną, w tym także w obszarze wspierania małżeństw. Będzie z nami ks. Marcin Kłosowski, który jako psycholog – pasjonat i praktyk poprowadzi drugą część warsztatowo – dyskusyjną spotkania.

 

Poniżej dokładny plan spotkania i bilety:

 

godz. 18:00: projekcja seminarium Marka Gungora “Przez śmiech do lepszego małżeństwa” o podtytule: “Opowieść o dwóch mózgach” druga, niezależna część filmu wyświetlonego w walentynki.

• krótka przerwa

ok 19:15 ks. Marcin Kłosowski wraz z zaproszonymi gośćmi poprowadzą część drugą, w której skomentują poruszone w filmie zagadnienia z perspektywy psychologii, planowana jest także dyskusja i warsztat dla uczestników.

• ok godz. 20:30 planowany koniec spotkania.

 

1 kwietnia (sobota) 2017, godz. 18:00, Dobre Miejsce, wej. B, Aula im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Bilety w cenie 30 zł dostępne on-line na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz stacjonarnie w Dobrym Miejscu, wejście “B”, w godz. pracy sklepu Chrześcijańskie Granie, także w dniu wydarzenia od godz 17:00.