Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 7)

Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 7)

27 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Lęk jest czymś często dobrym – kiedy jest sygnałem który chroni. Kiedy natomiast jest czymś co sprawia, że wszystko kreci się dookoła mnie, jest czymś czego powinniśmy się pozbyć. Jak? O tym usłyszycie dziś. Zapraszamy na nie Ciebie i Twoich bliskich. Zapraszamy na kolejny odcinek “Wolności w Sercu Jezusa”, które głosi o. Remigiusz Recław SJ. Pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Wspólnie z profeto.pl w Wielki Post 2017 zapraszamy na rekolekcji cykl z serii 360 sekund. Niewiele potrzeba zatem czasu, aby móc przeżyć rekolekcje. Potrzeba natomiast otwartego serca. Tej otwartości życzymy i sobie, i Wam. Rekolekcje wygłosi o. Remigiusz Recław SJ.

 

POLECAMY TEŻ: Wielki Post 2017 muzycznie – Chrześcijańskie Granie poleca!

 

o. Remigiusz Recław SJ – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to :” Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

 

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku. W naszej misji nie tylko chcemy ewangelizować poprzez środki przekazu, ale również chcemy tworzyć nową jakość i dawać narzędzia, by inni mogli je wykorzystywać w dziele przepowiadania.