Strefa Chwały Festiwal 2017 – ruszyły zapisy!

Strefa Chwały Festiwal 2017 – ruszyły zapisy!

2 lutego, 2017 Wyłącz przez mateo

Strefa Chwały Festiwal 2017

Wczoraj ruszyły zapisy na Strefa Chwały Festiwal 2017. Są to rekolekcje ludzi nowej kultury – pełne dobrych spotkań, muzyki, dyskusji i konferencji. Odbędą się tym razem w dniach 29 czerwca – 4 lipca 2017 w Starym Sączu. Rejestracja na www.strefachwalyfestiwal.pl. Serdecznie polecamy!

Zobacz też: Nasza Ojczyzna jest w niebie – Strefa Chwały 2016 za nami [relacja]

 

W tym roku będzie o jeden dzień dłużej, a miejsc noclegowych będzie aż 700! Jeśli chcecie załapać się na najlepsze miejsca – spieszcie się! Co roku przybywa coraz więcej osób (także całych rodzin z dzieciakami), bo atmosfera podczas Strefy Chwały jest niesamowita. Nie-z-tej-ziemi!  W tym roku będzie sporo niespodzianek – mija właśnie 25 lat od pierwszych rekolekcji dla muzyków chrześcijan! Cały program pomiędzy konferencjami rekolekcyjnymi wypełniony jest muzycznym uwielbieniem, wspólną modlitwą, spotkaniami, panelami.

 

POLECAMY: płyta LIVE ze Strefy Chwały – “Powstań i żyj” >>>

 

 

Strefa Chwały Festiwal to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. W jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania.

 

 

Od zeszłego roku działa też Radio Strefa Chwały (www.strefachwaly.com) – zobacz więcej na kmdm.pl: Rusza ramówka Strefa Chwały Radio >>> 

Strefa Chwały Festiwal

Strefa Chwały Festiwal

 

Od 2011 roku Strefę Chwały Festiwal organizuje Stowarzyszenie Muza Dei. Odbywa się ona się na Placu Papieskim w Starym Sączu. Od kilku lat rekolekcje Strefa Chwały Festiwal gromadzą w większej niż dotychczas liczbie ludzi szeroko pojętej kultury chrześcijańskiej w Polsce. Wydarzenie to nabiera także charakteru międzynarodowego.

 

POLECAMY: płyta LIVE ze Strefy Chwały – “Powstań i żyj” >>>