Zwycięzcy koncertu Premiery w trasie koncertowej!

Zwycięzcy koncertu Premiery w trasie koncertowej!

13 września, 2016 Wyłącz przez m.guzek

 

 

Zespół New Day – zwycięzca KONCERTU PREMIERY 2015, kontynuuje trasę promującą nowy album „Pod Prąd”. Górale z Beskidu Niskiego zagrali m.in. w Wadowicach i Brodnicy. Wśród występów były te, które zostały dedykowane młodym podczas Światowych Dni Młodzieży. New Day zagra w Bieczu, Wysowej Zdrój, w Tarnowie oraz podczas 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

Patronem medialnym i głównym dystrybutorem albumu „Pod Prąd” jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Na trasie koncertowej „POD PRĄD” znajdą się m.in.

 

24 wrzesień – NEW DAY – BIECZ
Rynek Biecki – koncert charytatywny dla fundacji Maszynka Kreatywności

1 październik– CARPATHIAN JAZZ FRIENDS  – WYSOWA ZDRÓJ
Święto Rydza

7 Październik –  NEW DAY – TARNÓW, Festiwal “Miłosierdzie Boże Wyśpiewać Chcę”

19 listopada – Festiwal Chrześcijańskie Granie, Warszawa. Dobre Miejsce, Dewajtis 3. Wspieraj Festiwal Chrześcijańskie Granie!

 

Już dzisiaj można wesprzeć organizację VI Festiwalu Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe). Za wszelki dar serca dziękujemy! Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz do nas! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481.

 

Zorganizuj u siebie koncert:

Chrześcijańskie Granie
Mateusz Stolarski
tel. +48 606 451 753
kontakt@chrzescijanskiegranie.pl
www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Praca nad najnowszą, 10 płytą zespołu, była niezwykłą podróżą w świat dźwięków z Afryki i innych kontynentów, tak bliskich liderowi zespołu Rafałowi Boniśniakowi. Te etniczne elementy to przede wszystkim wokaliści oraz 36 instrumentów perkusyjnych pochodzących głównie z Afryki. Wśród szczególnie ulubionych znalazły się mbira czy drewniana… żaba, ale jest też i drewniana sowa, która uatrakcyjniła jedną z piosenek.

 

Na płycie znajduje się 10 nowych utworów, bardzo dynamicznych i ciekawie zaaranżowanych, w większości autorstwa lidera Rafała Boniśniaka.

Zamów już dzisiaj płytę New Day – Pod Prąd >>>