Premiera: TGD “Kolędy Świata”

Premiera: TGD “Kolędy Świata”

25 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Już dzisiaj na www.chrzescijanskiegranie.pl i w całej Polsce można usłyszeć i zakupić nową płytę zespołu TGD znanej również jako Trzecia Godzina Dnia. „Kolędy Świata” to fascynująca podróż dookoła świata. Melodie z Armenii, Bułgarii, Hiszpanii,  Nigerii, Ameryki Północnej i Południowej przeplatają się z tradycyjnymi polskimi kolędami tworząc niezwykle barwną całość. Album został nagrany podczas koncertu BETLEJEM W SPODKU 6 stycznia 2015 roku w Katowicach.Na płycie znalazły się znakomite teksty i aranżacje w wykonaniu jednej z najlepszych grup pop – gospelowych w Polsce.Chórowi TGD towarzyszą wspaniali goście: Anna Maria Jopek, Natalia Niemen i Kuba Badach.

 

Płyty zespoły Trzecia Godzina Dnia można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Trzecia Godzina Dnia – to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii. Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewających w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd. Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i w Niemczech. Ich występy – czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Songs Of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego – zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru. W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako support Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP2 z koncertu wielkanocnego zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie „Raduj się świecie”.

 

Kolędy Świata kupisz nie tylko na www.chrzescijanskiegranie.pl ale także w sklepie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie. Zobacz nowości, jakie możesz zakupić u nas:)