Rusza kolejny sezon Szkółki TGD

Rusza kolejny sezon Szkółki TGD

8 września, 2015 Wyłącz przez m.guzek

tgd dzieci

 

Rusza kolejny sezon Szkółki TGD. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w Warszawie (Praga Południe) w trzech grupach wiekowych. Szkółka TGD korzysta z repertuaru TGD oraz tworzy nowe piosenki dla dzieci. W ostatnich dwóch latach powstały dwa videoclipy: “NADEJDZIE DZIEŃ” I “IDĘ SOBIE”. Zgłoszenia do szkółki można dokonać pod adresem: www.tgd.kdm.pl/szkolka-tgd.html

 

Płyty zespołu TGD można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Zajęcia prowadzą:

Kamila Pałasz– solistka TGD, instruktor warsztatów gospelowych, nauczyciel śpiewu, posiadająca doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi.

Piotr Nazaruk – dyrygent chóru TGD, prowadzący grupy wokalne w programach telewizyjnych (“Szansa na sukces”, “Bitwa na głosy”), współpracujący z Anną Marią Jopek, Zygmuntem Kuklą, Adamem Sztabą, twórca wielu piosenek do spektakli dla dzieci.
“Dla nas, którzy tworzymy TGD, chór jest miejscem gdzie rozwijamy się wokalnie i muzycznie, nawiązujemy znajomości i przyjaźnie, poznajemy siłę wspólnej modlitwy i gospelowego przesłania. Chcemy dzieciom stworzyć takie miejsce.”

 

 

 

Trzecia Godzina Dnia – to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii.Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewających w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd. Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i w Niemczech. Ich występy – czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Songs Of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego – zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru. W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako support Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP2 z koncertu wielkanocnego zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie „Raduj się świecie”.