TGD – koncert w Fabryce Trzciny w Warszawie

11 kwietnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

17 kwietnia zapraszamy na koncerty  TGD PSALM 2012 vol. 2  (dwa koncerty – o godzinie 18 i 20:30Bilety w cenie 15 zł już do kupienia w SKWERze i przed koncertem w Fabryce Trzciny.

 

Trzecia Godzina Dnia po raz drugi zagra koncert “PSALM 2012” w Fabryce Trzciny. Pierwszy występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem Warszawiaków.

 

TGD – czyli Trzecia Godzina Dnia  to chrześcijański chór pop-gospelowy. To jedna z najstarszych takich grup! Chór powstał w 1982 roku. W 1988 chór przyjął nazwę “Trzecia Godzina Dnia”, która jest nawiązaniem do momentu zesłania  Ducha Świętego, zapisanego w Dziejach Apostolskich. Zespół zyskał wielką popularność po koncercie wielkanocnym  “Wierzyć, to znaczy chodzić po wodzie” (2001), który był późnej wiele razy emitowany w TVP. W 2008 w formie dwupłytowej ukazał się album koncertowy “PS”. W takiej samej formie w 2011 roku pojawiła się płyta  “The Best of TGD 2000-2010 – Liczy się każdy dzień”, uzupełniona m.in o świadectwa, historię ostatnich 10 lat zespołu oraz fotogalerie.

 

Płyty TGD kupić można w Chrześcijańskim Graniu!

 

W kwietniu również w Warszawie odbędzie się koncert Deus Meus, podczas którego zespół zaprezentuje swój nowy album Wniebowianki. Więcej na ten  temat w newsie: koncert Deus Meus “Wniebowianki” – kup bilet

 

[youtube]http://youtu.be/JlTksI7IqbI[/youtube]