NOWOŚĆ: Leopold Twardowski – Przychodzisz Panie

NOWOŚĆ: Leopold Twardowski – Przychodzisz Panie

8 września, 2015 Wyłącz przez m.guzek

PRZYCHODZISZ PANIE„Przychodzisz Panie” to jeden z najbardziej znanych utworów ostatnich lat granych na wielu Uwielbieniach w Polsce i za jej granicami. Piosenka jest autorstwa charyzmatycznego kompozytora i poznańskiego artysty Leopolda Twardowskiego i Elżbiety Drożniewskiej. Pod tym samym tytułem pojawił się znakomity album. Dzisiaj płyta trafiła na półki do sklepu Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 oraz na stronę www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Płyta „Przychodzisz Panie” stanowi studyjny zapis kompozycji Poldka Twardowskiego, będących środkiem wyrazu dla pełnej wiary i ufności modlitwy serca. Wśród aż 16, powstałych na przestrzeni lat utworów, usłyszeć można m.in. tytułowy „Przychodzisz, Panie”, „Wielbię Cię” czy „Jeden dzień”. Krążek już dzisiaj okrzyknięto bestsellerem!

 

 

Ogromnym atutem krążka są jego współtwórcy: muzycy od lat współpracujących Poldkiem Twardowskim w ramach „Poznańskiego Wielbienia”, artyści Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz czuwający nad nagraniem i ostateczną formą materiału Michał Garstecki. Stworzona z niezwykłą starannością i dbałością o detale płyta stanowi wyraz pokornego uwielbienia Boga, w które nie sposób się nie włączyć.

 

 

Płyta „Przychodzisz Panie” jest do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Zobacz nowości na www.chrzescijanskiegranie.pl. Wśród nich znajdziecie m.in. filmy Bóg nie umarł czy Biała jak mleko czerwona jak krew.