Tgd “Uratowani” – już w sprzedaży!!!

8 grudnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Długo czekaliśmy na płytę z nowymi utworami TGD. Doczekaliśmy się!!! Album od dzisiaj jest dostępny na www.chrzescijanskiegranie.pl ! “Uratowani” – to pełna radości, mocy i uwielbienia płyta. Na wydawnictwie znajdziemy aż 16 utworów nagranych podczas październikowego koncertu w Łodzi. Podobnie jak na poprzednich płytach Tgd wśród solistów znajdują się znakomici wokaliści m.in. Natalia Niemen, Emila Nazaruk, MateO, Agnieszka Strajkowska – Gorączkowska, Barbara Włodarska – Fabisiak.

 

O efektach pracy dyrygenta, autora muzyki i słów Piotra Nazaruka i całego zespołu  sami się przekonajcie. My już na płycie znaleźliśmy kilka perełek. Gorąco zapraszamy do sięgnięcia po album URATOWANI zespołu TGD!

 

 

Posłuchaj:

[audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/12/2.-URATOWANI.mp3|titles=2. URATOWANI] [audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/12/6.-WALKA.mp3|titles=6. WALKA] [audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/12/7.-UKOJENIE.mp3|titles=7. UKOJENIE] [audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/12/12.-WYSLAWIAJCIE-PANA.mp3|titles=12. WYSLAWIAJCIE PANA] [audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/12/16.-ZALEZE-OD-CIEBIE.mp3|titles=16. ZALEZE OD CIEBIE]