Festiwal Chrześcijańskie Granie 2015 już za 4 miesiące!

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2015 już za 4 miesiące!

28 lipca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

festiwal banner 2

Trwają przygotowania do 5 edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Wydarzenie będzie miało miejsce już za 4 miesiące w dniach od 27 do 28 listopada (ostatni weekend listopada). W ramach imprezy są planowane: Koncert Premiery, Uwielbienie, wystawa Grajmy Chrześcijańskie Granie oraz spotkania. Głównym organizatorem Festiwalu Chrześcijańskie Granie jest fundacja “Chrześcijańskie Granie”.

 

W tym momencie poszukujemy sponsorów, osób lub firm, które chciałyby wesprzeć imprezę. Od początku wydarzenie było wspierane poprzez dobrowolne wpłaty. W tym roku zachęcamy do daru serca jakim jest oddanie dziesięciny na rzecz Festiwalu.”Radosnego dawcę miłuje Bóg” (2 Kor 9,7). Można zrobić to poprzez fundację “Chrześcijańskie Granie”:46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe. Festiwal). – apelują organizatorzy.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest adresowany do młodej sceny muzyki chrześcijańskiej. Pokazuje najlepsze młode zespoły na polskiej scenie z dobrym przekazem. Nowością tegorocznego Festiwalu jest planowany Koncert Premiery. Wśród zgłoszonych utworów najlepsza 5 zostanie wybrana poprzez przedstawicieli 3 list przebojów: Muzyczne Dary, Lista z Mocą oraz Złota 10 Radia Warszawa. Najciekawszy utwór otrzyma tytuł “Premiery roku 2015”.

 

W poprzednich edycjach Festiwalu grały takie zespoły jak: StronaB, magda.lena frączek, Zespół 33, Porozumienie, Kanaan, Arkadio, Frenchman, Zetaigreka, Hiob. W tym roku poza  zgłoszonymi zespołami na scenie pojawi się niespodzianka. Szczegóły podane zostaną wkrótce. Zgłoszenia można wysyłać na adres: kontakt@chrzescijanskiegranie.pl