Festival Chrześcijańskie Granie 2013 już za miesiąc!

5 września, 2013 Wyłącz przez m.guzek

logo_festival_chrzescijanskie_2013_www

 

Już 5 października 2013, o godz.15.00, spotykamy się w amfiteatrze na warszawskiej Woli. Festival Chrześcijańskie Granie to impreza promująca młodą scenę muzyki chrześcijańskiej. I jedyne takie wydarzenie w Polsce. Siedem zespołów zaprezentuje swoje najlepsze brzmienia. Kolejny raz rozdane zostaną też nagrody muzyczne – Złote Krążki. W trakcie wydarzenia planowane są atrakcje towarzyszące, m.in. grillowanie i zabawy dla dzieci.

 

Dołącz do wydarzenia na FB
Organizatorzy deklarują – “Szukamy tego co najciekawsze i różnorodne w muzyce. Dlatego na jednej scenie spotykają się wykonawcy hip hopu, gospel, rock, pop i poezji śpiewanej.” W skrócie: Festival Chrześcijańskie Granie to wiara – autentyczny przekaz – radość i wdzięczność.

 

III edycja Festivalu odbędzie się 5 października 2013 w parku im. Sowińskiego na warszawskiej Woli. Początek przewidziany jest na godzinę 15.00. Podobnie jak w roku ubiegłym, zostaną rozdane nagrody najlepszym zespołom ostatniego roku. Wystąpią: magda.lena frączek, Hiob, StronaB, PANdamusic, Twoje Niebo & Ewa Uryga, Porozumienie oraz Kanaan. Galę poprowadzi dziennikarz Łukasz Sośniak z gospelbox.pl – magazynu o muzyce chrześcijańskiej.

 

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE WYDARZENIA – PRZEŚLIJ DOWOLNĄ SUMĘ – MOŻE TO BYĆ NAWET 30 ZŁ. 🙂 NA KONTO:

Fundacja Uwolnij Marzenia
ul. Żytnia 32/13, 01-191 Warszawa
Numer konta: 97 1240 6292 1111 0010 2297 7343
z dopiskiem: Festiwal


Wstęp na imprezę jest wolny. Amfiteatr jest zadaszony. Więcej informacji o festivalu można znaleźć na stronie: www.festival.chrzescijanskiegranie.pl.

 


W ramach Festivalu od 2012 roku przyznawane są nagrody muzyczne – ZŁOTE KRĄŻKI. W zeszłym roku otrzymały je zespoły: Strona B (Debiut 2012), Love Story (największa sprzedaż w sklepie Chrześcijańskie Granie), Arkadio (plebiscyt płyta roku 2012), Mate.O (nagroda GOSPELBOX).

 

ORGANIZATORZY: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE, Sklep Chrześcijańskie Granie, Fundacja Uwolnij Marzenia, Michalkondrat.pl, Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego

 

 PARTNERZY: www.Salvatti.pl, Katolickie Stowarzyszenie Młodych, Emaus Salezjanie

SPONSORZY: Księgarnia TOLLE.PL

 PATRONI MEDIALNI: Radio Warszawa, Bank-sluchaczy.pl, Tygodnik Gość Niedzielny,Tygodnik Niedziela, Tygodnik Idziemy, magazyn DRAKKA, Muzyczne Dary, Gospel Box, Lista z Mocą, Kdm.pl, Bosko.pl, Ingod.pl, Biznes-music.