NOWOŚĆ: ARKADIO – RÓB TO CO KOCHASZ (AUDIOBOOK)

NOWOŚĆ: ARKADIO – RÓB TO CO KOCHASZ (AUDIOBOOK)

25 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

DrukowanieJuż od kilku dni na naszej stronie i w sklepie można zakupić audiobook “Rób to co kochasz” rapera Arkadio. Jest to piąte wydawnictwo Arkadia w Chrześcijańskim Graniu. W naszej ofercie znajdują się 3 płyty z muzyką: “Najlepsze przed nami”, “Nikt nigdy 2010”, “Rób to co kochasz” oraz książkę o tym samym tytule.

 

Minęły dwa lata od wydania książki oraz startu idei “Rób to, co kochasz”. Dzisiaj akcja wkracza w II etap. Wielu czytelników zdążyło zmierzyć się z tematem, na swoim własnym życiu sprawdzić ideę „RTCK” i dojrzeć do tego, aby tą opowieścią, często niezwykłą i zaskakującą, podzielić się z innymi.

 

ZOBACZ PŁYTY ARKADIO >>>

 

 

Tytułem II etapu akcji jest zdanie, które kończy opowieść każdego z bohaterów „a wszystko zaczęło się od…”. Kilka historii udało się opowiedzieć w krótkich etiudach filmowych. Prawdziwi ludzie opowiedzieli o swoich prawdziwych historiach. O zmianach, które wywróciły ich życie do góry nogami… zaskakująco stawiając ich wreszcie we właściwej pozycji.

 

W odpowiedzi na pytania i prośby uczestników akcji, do książki powstał audiobook, który przygotował sam autor, dodając do niego rzeczywiste wypowiedzi gości akcji i swoje własne utwory z trzech płyt. Zamiast tradycyjnego odczytania książki mamy więc słuchowisko, które swoją dynamiką i akcją wyposaża książkę o dodatkową wartość. A dla tych, którzy często podróżują samochodem, i nie tylko, roli audiobooka nie sposób przecenić.

 

 

A o czym jest najnowszy audiobook Arkadio?