Nowa Luxtorpeda – “44 dni” na listach przebojów!

Nowa Luxtorpeda – “44 dni” na listach przebojów!

25 czerwca, 2015 Wyłącz przez mateo

Luxtorpeda - EP

Już od kilku dni można kupić nową EP-kę Luxtorpedy. Znalazły się na niej trzy kawałki “44 dni”, “Shoah”, “Pod sufitem”. Mocno poruszają. Szczególnie, że teksty dotyczą losu milionów nienarodzonych dzieci. W tym tygodniu możecie zagłosować na nowe utwory na najlepszych listach przebojów: w radiowej Trójce i na Złotej 10 Radia Warszawa.

 

 

Utwór “44 dni” znalazł się właśnie na dwóch listach przebojów. Swój głos możecie oddać w jednej z najbardziej znanych rozgłośni radiowych w kraju – Liście Przebojów Trójki (lp3.polskieradio.pl) oraz  Złotej 10 Radia Warszawa (notowanie w każdy piątek o 19.10, www.radiowarszawa.com.pl)

 

Jedynym miejscem, gdzie można było kupić fizycznie krążek (w cenie 15 zł, dodatkowo są tam wersje instrumentalne utworów i oddzielne ścieżki dla instrumentów) było allegro.pl. Przygotowano 3000 egz., które już się sprzedały. Ponadto muzycy ufając fanom, dali możliwość kupienia także utworów w mp3 / wave przez ich sklep internetowy. Przy czym płaci się tyle ile każdy uzna za stosowne.

 

Polecamy wszystkie płyty Luxtorpedy w naszym sklepie >>>

 

Całość możecie odsłuchać w serwisie YouTube: