“Bóg nie umarł” – 29 marca w Dobrym Miejscu!

“Bóg nie umarł” – 29 marca w Dobrym Miejscu!

24 marca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Bóg-nie-umarł-418x600Film “Bóg nie umarł” będzie można jeszcze raz zobaczyć na warszawskich Bielanach! Na pierwszy pokaz, który odbył się 15 marca przyszło ponad 360 osób. Na film God’s Not Dead zapraszamy do Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce  już 29 marca o 18.00. Bilety w cenie 15 zł. będzie można kupić od 17.00 w sklepie Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl).

 

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi filmoznawca, publicysta, dziennikarka i reżyser teatralny Dorota Kołodziejczyk – o filmie czytaj również na portalu www.kmdm.pl

 

W filmie „Bóg nie umarł” występuje plejada znanych i lubianych aktorów reprezentujących różne obszary amerykańskiego kina i telewizji. Kevin Sorbo zapisał się w pamięci widzów na całym świecie tytułową rolą w przebojowym serialu „Herkules”, jednakże wystąpił też w dziesiątkach filmów, na czele z „Surferką z charakterem” Seana McNamary oraz „Kullem zdobywcą” Johna Nicolella. Z kolei młody i utalentowany Shane Harper dopiero rozpoczyna swoją przygodę z aktorstwem, ale ma już na koncie liczne sukcesy, wliczając w to role w „High School Musical 2″ Kenny’ego Ortegi, „Nazywam się Khan” Karana Johara oraz serialu „Powodzenia Charlie”.