Subiektywne. Osobiste. TOP1 roku 2013 – Tomek “HIOB” Karenko

19 stycznia, 2014 Wyłącz przez mateo

top1_banner_hiobW zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy nasze podsumowania. Ponieważ takich dużych jest mnóstwo, daliśmy coś małego. Bo chcemy poznać bardziej. Może mniej, ale lepiej. Dlatego poprosiliśmy kilka osób – mniej lub bardziej znanych aby powiedziały nam o piosence roku 2013. Takiej ULUBIONEJ, NAJLEPSZEJ i TKWIĄCEJ najbardziej w głowie i sercu. Jako drugie, prezentujemy Wam subiektywne, osobiste TOP1 wg. Tomka “HIOBA” Karenko.

 

HIOB – czyli doświadczony przez Boga. HIOB powstał na skutek tragicznego wydarzenia, jakim w grudniu 2010 stała się dla rodziny Tomka strata dziecka – od tej traumy to wszystko się zaczęło. Teraz na koncie ma wydaną płytę “Styl Południowo – Wschodni”, własny program muzyczny “Stereomania” w radiu nowohuckie.pl oraz poważne plany nagrania drugiej płyty. Tomek odnajduje się nie tylko w rapowaniu – nieobce jest mu reggae i hc. Ostatnio został abasadorem Koncertu Debiuty 2014, więc w styczniu i lutym rusza w trasę Debiuty Tour,

 

Zapraszamy do przeczytania jego świadectwaJak sam napisał – “Z natury nie lubię gadać…a tym bardziej o sobie.  Wolę pisać…pisać  teksty. I tu znajdziesz mnie całego, prawdziwego, szczerego. Poczytaj ten blog jakbyś chciał/a mnie lepiej poznać. I koniecznie napisz co u Ciebie! Jak potoczyła się Twoja historia…”.

 

A subiektywnym, osobistym TOP1 w zeszłym roku był…

 

StronaB – “Dwa jabłka na czereśni”

“Moim TOP 1 mianuję StronęB w utworze “Dwa jabłka na czereśni”. Dlaczego? Od kilku lat na naszej rodzimej scenie chrześcijańskiej nie było przepływu “młodej krwi”. Ten utwór tchnął świeżość i dał nadzieje na to, że jeszcze komuś z młodych chce się wylewać litry potu, by “łoić” ciężko na Bożą Chwałę! Czekam na nowa płytę!” – napisał raper.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kUVSyeBVpC4[/youtube]

 

Płytę dostaniecie w naszym sklepie – TUTAJ.

Do zobaczenia! Już wkrótce na Chrześcijańskim Graniu znajdziecie kolejny TOP1.