Zetaigreka / Wyrwani z Niewoli zaprasza na 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Zetaigreka / Wyrwani z Niewoli zaprasza na 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie

13 października, 2014 Wyłącz przez mateo

 

Już za kilka dni rozpocznie się 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie. W niedzielę 19 października 2014 o 18.00 będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć wyjątkowy skład raperów – na scenie pojawi się Zetaigreka tworzący wraz z Piotrem Zalewskim ekipę Wyrwanych z Niewoli. Mieliśmy okazję posłuchać ich na żywo i… powiemy krótko – na ich koncertach siedzieć się nie da.

 

Rapową formę łączą z mocnym przekazem Dobrej Nowiny.  “Od prawie czterech lat naszym głównym celem jest dzielenie się spotkaniem Żywego Jezusa, Jezusa Zmartwychwstałego i Miłosiernego w Sakramentach św. Kościoła Katolickiego. Szczególnie w spowiedzi świętej, w której Pan nasz wydźwignął nas z narkotyków, alkoholu i innych uzależnień. Jesteśmy już całkowicie wolni od prawie pięciu lat. Dlatego dzisiaj my, łyse banie, głosimy Jezusa Śmierć i Zmartwychwstanie.” – mówią o sobie.

 

Na Festiwal trafili dzięki głosom internautów w plebiscycie, znacznie wyprzedzając resztę kandydujących zespołów. Zagrają swój koncert przed galowym występem magda.leny frączek. Startują o 18.00 w niedzielę.

 

W dorobku Zetaigreki jest debiutancka płyta “Prawda Was Wyzwoli”. Będzie można ją kupić podczas Festiwalu. Bilety na niedzielny koncert można kupić TUTAJ.