20 lat Deus Meus – relacja zespołu z koncertu!

20 lat Deus Meus – relacja zespołu z koncertu!

25 października, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Deus Meus 20 lat18 października 2014 roku, trzygodzinnym koncertem w sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, zespół Deus Meus rozpoczął rok obchodów 20-lecia istnienia na scenie muzycznej. Wydarzenie to miało miejsce w mieście, z którego zespół się wywodzi. Na scenie oprócz chóru Deus Meus i muzyków pod przewodnictwem Marcina Pospieszalskiego, nie zabrakło również Mietka Szcześniaka, który od początku powstania zespołu towarzyszy mu podczas wielu koncertów, nagrań i projektów muzycznych.

 

Nie mamy wątpliwości, że w tym dniu rozlała się Łaska i Duch Boży spłynął na wszystkich wychwalających imię Najwyższego w naszych pieśniach. Zaśpiewaliśmy te najnowsze, nasze autorskie utwory z płyty Wniebowianki, ale również wiele, wiele pieśni z całego okresu 20-lecia. To niesamowite, że wszyscy zebrani, a na koncert przybyło ponad 1000 osób (!), śpiewali i modlili się razem z nami. Obecność „starych deusów” pokazał jak wielkim, Bożym dziełem i darem jest zespół Deus Meus.

 

Płyty DEUS MEUS można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Szczecińskim koncertem rozpoczęliśmy rok jubileuszowy, w którym będziemy grali wyjątkowe koncerty „DEUS MEUS”, gdzie usłyszycie utwory z „Hej Jezu” i „Mój Jezus” w zupełnie nowych aranżacjach. Zabrzmią oczywiście najnowsze kompozycje „Wniebowianki” czy „Syjon”. Mamy nadzieję dotrzeć z naszymi koncertami do wszystkich.

 

I na koniec wracamy do POCZĄTKU. Do Tego który JEST, BYŁ i BĘDZIE. Bez obecności Najwyższego nie byłoby Deus Meus! Ufni w Bożą obecność w nas, mamy nadzieję kolejne dziesięciolecia śpiewać dla Jego chwały. Dzięki niech będą Bogu Wszechmogącemu, który nas stworzył, powołał i daje nam swojego Ducha, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen. (Ef 3,20-21).