Wianki modlitw Deus Meus – koncert już w piątek!

16 kwietnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Nowe piosenki, radość, modlitwa. Po 10 latach Deus Meus wydaję płytę z nowymi piosenkami. Koncert premierowy już 20 kwietnia w Warszawie. Bilet na koncert kupisz na: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

WNIEBOWIANKI – taki tytuł ma nowy krążek Deus Meus, który od 25 kwietnia będzie dostępny w sprzedaży, a już od dzisiaj jest możliwość zakupienia całego albumu w mp3. Oficjalna premiera płyty nastąpi 20 kwietnia podczas koncertu premierowego, który odbędzie się w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3, Warszawa-Bielany o godz: 18.30.

 

„Ogrody”, „Święte Imię Jezus”, „Boże Twa Łaska”, „Niechaj zstąpi Duch Twój” czy „Niech nas ogarnie łaska Panie Twa” – to tylko niektóre piosenki z repertuaru Deus Meus, które na dobre zadomowiły się nie tylko w środowiskach wspólnot, ale także w naszych domach.

 

 

Bilety do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie!

 

[youtube]Nd_q41hQekw[/youtube]

Wśród dwunastu piosenek zawartych na krążku „Wniebowianki” jest co najmniej kilka, których melodia “wpada w ucho” już za pierwszym razem. Można być więc pewnym, że już niedługo – podobnie jak w przypadku poprzednich płyt Deus Meus – utwory „Duchu Święty, Tchnienie Ojca”, „Święty wszechmocny”, „Psalm wezwania” czy inne z nowego krążka trafią nie tylko “pod strzechy”, ale i do repertuaru wielu wspólnot.

Na “Wniebowiankach” są piosenki, których melodia aż porywa nas do tańca, ale i są chwile muzycznego ukojenia i skupienia. Usłyszeć można dźwięki wysublimowanego popu, a czasem do naszych uszu dociera i szczypta smooth jazzu. Oczywiście nie mogło też zabraknąć charakterystycznych dla Deus Meus nawiązań etnicznych. Na krążku odnajdziemy więc inspiracje muzyką ludową – nie tylko z Polski, ale i Słowiańszczyzny, a także z odległych od nas miejsc jak Afryka czy Karaiby oraz z kolebki świata chrześcijańskiego – Izraela.

Producentem muzycznym płyty Wniebowianki jest Marcin Pospieszalski – znany aranżer, kompozytor, producent, a przede wszystkim multiinstrumentalista. Wydawcą i wyłącznym dystrybutorem nowego albumu Deus Meus jest Bonart Management.