Deus Meus “Wniebowianki” – premiera płyty!

26 marca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

20 kwietnia o godzinie 18.30 w Dobrym Miejscu w Warszawie będzie miała miejsce premiera nowego albumu Deus Meus „Wniebowianki”.Sklep Chrześcijańskie Granie jest patronem medialnym albumu i koncertu.

 

Na nowej płycie znajdzie się 11 utworów autorstwa członków zespołu. Można powiedzieć, iż „Wniebowianki” to zapis różnorodnych – starych i nowych – zainteresowań chóru i zespołu Deus Meus. Sam tytuł tego albumu jest próbą nazwania naszych modlitw – praise i worshipów – właśnie po polsku. Deus Meus pragnie, aby chwała oddawana Bogu, wznosiła się do Niego jak rzucane w niebo kwiaty. Będzie to wyjątkowa premiera nie tylko ze względu na warstwę artystyczną, ale także ze względu na fakt, iż bardzo oczekiwana. Po 10 latach Deus Meus wydaje całkowicie nowy studyjny krążek. Długo trzeba było czekać na całkiem nowe, świeże pieśni uwielbienia przygotowane przez szczeciński zespół. Całość materiału została ogarnięta przez znanego i cenionego basistę, producenta – Marcina Pospieszalskiego.

 

20 kwietnia w Dobrym Miejscu zgromadzą się fani zespołu nie tylko z Warszawy. Będzie to wyjątkowy koncert, wspólna modlitwa.

 

Bilety do nabycia w sklepie Chrześcijańskie Grani, dewajtis 3, Warszawa -las bielański.

20 zł.- w przedsprzeaży

25 zł. w dniu koncertu

kup bilet on-line: koncert Deus Meus – Wniebowianki>>