Doświadczyć męskości i wolność finansowa – nowe konferencje!

11 stycznia, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Wśród nowości na www.chrzescijanskiegranie.pl mamy kilka ciekawych propozycji. Polecamy szczególnie konferencje o męskości i finansach:

Doświadczać męskości – Jacek Granatowski SJ- płyta z konferencją o. Jacka Granatowskiego SJ odpowiada na potrzeby mężczyzn, analizując i systematyzując bogactwo ich postaw i zachowań dla lepszego zrozumienia samych siebie oraz akceptacji swojej męskości. Mówi o społecznych konsekwencjach złego wychowania, cechującego się brakiem dostrzegania potrzeb lub ograniczeń związanych z płcią potomstwa. Ojciec Jacek wyjaśnia dlaczego chłopcy rodzą się z tzw. “szabelką w dłoni”, prezentują postawy rycerza, wojownika, opiekuna słabych, a dziewczynki od najwcześniejszych lat otaczają się lalkami.

Kup płytę>>>

 

Wolność finansowa – Jon i Evelyn Bean – liderzy organizacji “Compass Catholic” z USA. Po doświadczeniu własnego bankructwa i załamania finansów rodzinnych postanowili radykalnie zmienić podejście do finansów w swoim małżeństwie.
Dzięki stosowaniu reguł biblijnych wyszli na prostą oraz zdobyli niesamowite doświadczenie, którym teraz dzielą się z małżeństwami w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Kup płytę >>>

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami i promocjami na www.chrzescijanskiegranie.pl