Polecamy: kurs kobieta i mężczyzna – KiM

11 marca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Kurs KiM to kurs wprowadzający w kobiecość i męskość, który pomaga w poznaniu siebie oraz płci przeciwnej. Wiedza ta jest pomocą w samoakceptacji oraz stanowi konkretne narzędzie wykorzystywane do budowania trwałych relacji narzeczeńskich, małżeńskich oraz rodzinnych. Jest swoistym warsztatem komunikacji opartym na całkowitym, personalistycznym spojrzeniu na człowieka jako kobietę i mężczyznę z uwzględnieniem ich biologii, psychologii i duchowości. Stworzony w oparciu o Teologię Ciała Jana Pawła II. Zapisy i informacje można znaleźć na: projektkim.pl/kalendarz.htm

 

 

 

Podczas warsztatów będziemy obalać mity związane z kobiecością, męskością i zastanawiać się co jest istotą kobiecości i męskości. Spojrzymy na dzisiejsze obrazy kobiecości i męskości. Będziemy szukać źródeł w Księdze Rodzaju. Zobaczymy jak się różnimy by pomogło to nam zrozumieć płeć przeciwną. Nauczymy się jak się rozumieć i komunikować tak by drugi/a wiedział/a o co nam chodzi.

Tematy:

Mężczyzną i Niewiastą stworzył ich, czyli jak to było na początku

Ona i On dwa światy

Kilka słów o seksualności

Kto tu kogo nie rozumie, czyli wojna żeńsko-męska

Dwa światy – jedna miłość, czy to możliwe?

Warsztaty kulinarne, czyli przepis na udany związek

 

Prowadzący:
Katarzyna i Mariusz Marcinkowscy

Info o Kursie:
www.projektkim.pl

Cena: 65 zł za osobę, 115 zł za małżeństwo, narzeczeństwo, parę,
Cena obejmuje: materiały warsztatowe, kawę, herbatę, ciastka

Sobota 9.00-18.00
Niedziela 9.00-13.00

Nie zapewniamy noclegów, ani wyżywienia.

Relacje z ostatniego Kursu:

Wasz kurs podobał się zarówno mi, jak i mojemu chłopakowi. Jesteśmy zadowoleni, że się na niego zdecydowaliśmy. Dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie go i za przyjazną atmosferę 🙂 Zresztą oboje nie jesteśmy dobrzy w dzieleniu się przeżyciami… Jednak dziękujemy i polecamy (a przynajmniej ja ;)) Was dalej.

Zosia

Co podobało mi się najbardziej? – przyjacielska atmosfera, podział na pracę w grupach, dużo samodzielnego myślenia, to, że w dość krótkim czasie, tak dużo przerobiliśmy.Mam nadzieję, że jeszcze będę uczestniczył w takim kursie.

Rafał