De Press – Amen: premiera płyty 20 kwietnia!!!

7 kwietnia, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Po płytach Myśmy Rebelianci oraz Gromy i pyłki zespół De Press wydaje kolejny krążek. Album AMEN zawiera utwory dedykowane Papieżowi Janowi Pawłowi II. Autorami tekstów są twórcy z Podhala, muzykę skomponował lider De Press Andrzej Dziubek.Patronem medialnym płyty jest sklep Chrześcijańskie Granie.

Polskie Tatry, górale, ich miłość do Ojca Świętego i szczerze odwzajemnione uczucia Papieża do ojczystych Tatr – o tym mówią teksty utworów. Folkowe góralskie rytmy w prostych formach muzycznych, w energetycznych rock- end- rolach czy też w lirycznych balladach – to muzyka.

Całkowity dochód ze sprzedaży płyt przekazany będzie na rzecz Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” – na stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.

Posłuchaj piosenki z płyty Papieskie ślady [audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2011/04/Papieskie-Slady-De-Press.mp3|titles=Papieskie Slady – De Press]

28 maja planowany jest koncert De Press w Dobrym Miejscu w Warszawie – zapraszamy do wsparcia imprezy. Kontakt:chrzescijanskiegranie@gmail.com