Strefa Chwały 2011 – trwają zapisy!

15 maja, 2011 Wyłącz przez m.guzek

W tym roku Festiwal Strefa Chwały odbędzie się w dniach od 27 do 29 czerwca na Placu Papieskim w Starym Sączu. Na uczestników tegorocznego Strefa Chwały Festiwal czekają wyjątkowe spotkania, znakomici artyści, dyskusje, koncerty, modlitwa a wszystko to w przepięknych krajobrazach Małopolski. W Starym Sączu  wystąpią  nie tylko muzycy (np. Arka Noego, LuxTorpeda, Deus Meus, Love Story), ale również ludzie ze świata mediów, kultury, sportu, polityki.

Strefa Chwały Festiwal  jest nową i ważną inicjatywą wydarzeń Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej bieżącego roku. Jego idea powstała w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie organizatorów spotkań muzyków chrześcijan – Strefa Chwały, dzięki którym na polskim rynku muzycznym pojawiły się takie zespoły jak New Life’m, Deus Meus, 2Tm2,3 czy Love Story.

Trzy Festiwalowe dni rozpoczną się 27 czerwca 2011 roku o godzinie 19.00. Na ten wieczór organizatorzy zaplanowali powitanie, integrację i oczywiście pierwsze koncerty, zagra wówczas między innymi Arka Noego. Główny dzień festiwalu to wtorek 28 czerwca 2011r. Dla uczestników został przygotowany bardzo urozmaicony program, w tym cztery panele interaktywne oraz bogaty w wydarzenia wieczór festiwalowy. Zakończenie festiwalu planowane jest na środę, 29 czerwca 2011r.

Organizatorzy ciągle czekają na zgłoszenia i przypominają, że udział w Strefa Chwały Festiwal jest odpłatny – 100zł. Kwota ta w całości będzie przeznaczona na wyżywienie, miejsce na polu namiotowym, identyfikator, materiały oraz ubezpieczenie.

Aktualne informacje na temat Festiwalu, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.strefachwalyfestiwal.pl