HILLSONG LONDON i NIEMAGOTU razem na scenie! Wielka trasa koncertowa już za kilka dni!

HILLSONG LONDON i NIEMAGOTU razem na scenie! Wielka trasa koncertowa już za kilka dni!

20 lutego, 2024 0 przez m.guzek

Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: „Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło” (Iz 60, 1-3).

 

Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu i zgodnie ogłoszą: „Chwała Pańska rozbłyska nad tobą”.

 

„ARISE Poland Tour 2024” to wspólna trasa dwóch niezwykle popularnych zespołów, które swymi piosenkami opowiadają o miłości nie z tej ziemi. Na początku marca 2024 grupy ruszą w trasę po Polsce. Zagrają w Gliwicach (6.03 Arena Gliwice), we Wrocławiu (7.03 Hala Orbita) i w Gdyni (8.03 Polsat Plus Arena). Jednego możemy być pewni: ze sceny popłynie pełne ognia, znakomicie zagrane i zaaranżowane uwielbienie, a muzycy, których prawdziwą pasją jest oddawanie czci Najwyższemu odkryją największą tajemnicę świata: „nie ma Go tu, zmartwychwstał!”.

 

To będą koncerty pełne światła. „Chcemy nieść nadzieję w tych trudnych i mrocznych czasach, zapalić światło tam, gdzie panuje beznadzieja. I pokazać, zwłaszcza młodym, często zagubionym, zapatrzonym w ekran komórki, że jest Ktoś, kto zna ich na wylot i kocha bez granic” – opowiadają organizatorzy z fundacji 1on.pl

 

Trasa rozpocznie się w Gliwicach, które w 2023 roku gościły na znakomitych koncertach Michaela W. Smitha, Hillsong United, Kari Jobe, Cody Carnes oraz Martina Smitha.

 

O wykonawcach:

 

NIEMAGOTU mogło być zespołem jednej piosenki. I tak zapamiętano by ten utwór, bo stał się rozpoznawalnym na całym świecie hymnem organizowanych nad Wisłą Światowych Dni Młodzieży. Na szczęście kolejne płyty pokazały, jaki potencjał drzemie w tej ekipie. Zespół z Krakowa nie stosuje zasady Ctrl+C, Ctrl+V: nie kopiuje, nie powiela, nie małpuje starych patentów. Mówi swoim własnym językiem, a jego piosenki momentalnie wpadają w ucho i długo z niego nie wypadają.

 

Zespół w którym „pierwsze skrzypce” grają: Kuba Blycharz (świetny kompozytor i tekściarz) i obdarzona poruszającym, rozpoznawalnym na kilometr głosem Ola Maciejewska swymi koncertami zachwycili publikę i sprawili, że ich występy cieszą się ogromną popularnością.

 

 

HILLSONG LONDON WORSHIP grali na całym świecie. To kolektyw muzyków i piosenkarzy ze stolicy Wielkiej Brytanii, którzy od niemal dwóch dekad animują koncerty chwały podczas nabożeństw w całej Europie. Zaskakują nowoczesnymi aranżacjami, profesjonalizmem i ogromną pasją głoszenia Dobrej Nowiny z którą docierają nawet na Bliski Wschód, do Indii i Afryki.

 

Wyjątkowe spotkanie dla autorów piosenek, muzyków oraz liderów uwielbienia

Jay Cook – główny lider uwielbienia zespołu i pastor Hillsong London Worship

Poprzez spotkanie i kontakt z międzynarodowymi liderami uwielbienia możemy wzajemnie się inspirować i uczyć się od siebie. Przekaż tą wiadomość dalej, do osób z którymi współpracujesz lub którym mogą być one pomocne. To nie jest spotkanie typu meet and greet. To miejsce spotkania, inspiracji i rozwoju liderów uwielbienia.

WAŻNE:

 1. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie czekaj do ostatniej chwili z zakupem symbolicznej wejściówki (5,50 złotych).
 2. Wejściówka na spotkanie jest ważna wraz z biletem na koncert
  Arise – Hillsong London & niemaGOtu.
 3. Kiedy i gdzie:
  PreZero Arena Gliwice, 6 marca 2024
  Hala Orbita Spartan Centrum Treningowe Wrocław, 7 marca 2024
  Polsat Plus Arena Gdynia, 8 marca 2024,

Spotkania rozpoczyną się o godz. 17.00 / Wejście od godziny 16.30 /

Rozpoczęcie koncertu o godzinie 19.00.

Link do wejściówki na spotkanie w Gliwicach

Link do wejściówki na spotkanie we Wrocławiu

Link do wejściówki na spotkanie w Gdyni

Polecamy: White Deer zwycięzcą Chrześcijańskiego Grania 2023! (chrzescijanskiegranie.pl)