Bliźniaczki, których nie da się pomylić wystąpią w Czeladzi.

Bliźniaczki, których nie da się pomylić wystąpią w Czeladzi.

11 października, 2023 0 przez m.guzek

Siostry Melosik wystąpią ze swoim koncertem 12 października w czeladzkiej Kopalni Kultury. Wydarzenie jest realizowane w ramach Festiwalu Nowej Kultury, promującego narodową tradycję oraz ponadczasowe wartości.
Siostry – Dagmara i Martyna najzgodniejsze w studiu i na scenie.

 

KUP PŁYTĘ: BESTSELLER: Chrześcijańskie Granie CD kup w sklepie Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)

 

Ich tworzywo to gitara i szczerość. Choć dwie, jednym głosem śpiewają o tym, co najważniejsze. W marcu 2022 roku wydały album „Znam na pamięć dalszy ciąg” – długo wyczekiwany debiut fonograficzny Sióstr Melosik. Po latach tworzenia dla innych artystów (m.in Edyty Górniak, Grzegorza Hyżego, Ani Dąbrowskiej) bliźniaczki prezentują autorski materiał, zapraszając słuchaczy w melodyjną podróż w stylu pop/country.

– „Tworzyłyśmy tę płytę powoli, z uwagą. Nie musiałyśmy iść na żadne kompromisy. Zamiast gonić za muzycznymi trendami cierpliwie szukałyśmy odpowiedniego brzmienia. Pozwoliłyśmy naszym piosenkom opowiedzieć się samym” – Siostry Melosik

Koncert poprzedzony supportem zespołu Albo i Nie odbędzie się w Kopalni Kultury w Czeladzi, w dniu 12 października o godzinie 19.00. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Festiwalu Nowej Kultury, organizowanego przez Fundację Muza Dei – Centrum Nowej Kultury.

 

Bilety na koncert można nabyć na stronie:
https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Nowej-Kultury-koncert-Siostry-Melosik

 

Organizator: Fundacja Muza Dei – Centrum Nowej Kultury to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych oraz Nowej Kultury, stawiającej na człowieka, na jego godność. Organizujemy koncerty, widowiska, festiwale, konferencje, warsztaty,  spotkania, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturalne, których odbiorcami są różne grupy wiekowe.

POLECAMY:

Jedyny koncert w Polsce – Kari Jobe, Cody Carnes, Martin Smith (chrzescijanskiegranie.pl)