Festiwal Chrześcijańskie Granie 2020 ONLINE?

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2020 ONLINE?

22 października, 2020 0 przez m.guzek

Drodzy przyjaciele Chrześcijańskiego Grania,

 
 
Spotykaliśmy się na Arenie Ursynów, w Amfiteatrze Sowińskiego, ale przede wszystkim w Dobrym Miejscu. Transmisję festiwalu Chrześcijańskie Granie od kilku lat ogląda tysiące osób. Wielu z nich zainspirowało się, by grać na Chwałę Boża i tworzyć dobre dzieła. Dzięki spotkaniom powołaniowym Pan docierał do serc młodych ludzi, a także pozwolił spotkać się dwóm młodym osobom. Dzisiaj są wspaniałym małżeństwem. 
 

 

 

DZIĘKUJĘMY za każdy wkład finansowy w budowanie Chrześcijańskiego Grania. Był on nie tylko cegiełką na rzecz festiwalu, ale ogromnym wsparciem – duchowym, psychicznym… Ogromna siła wypływa ze wspólnoty ludzi, którzy wspierają dobro.

 
 
Dzisiaj starsi o dziesięć lat porywamy się ponownie do organizacji festiwalu. W tym roku jak Bóg da – będzie to skromne wydarzenie. Chcemy zrealizować festiwal ONLINE. Celem jest 22 listopada 2020. Wierzymy, że z pomocą dobrych ludzi damy radę. Dlatego prosimy o wsparcie, takie jakie możecie. Potrzebujemy na zorganizowanie wydarzenia 10000 zł. 
 
 
Za wszelkie dobro serdecznie dziękujemy. Już dzisiaj obiecujemy modlitwę i o nią prosimy.
 
Ekipa Chrześcijańskiego Grania

 

Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) – wejdź i zobacz: www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieraj wydarzenie również na ZRZUTKA.PL

  https://www.youtube.com/watch?v=BEEtshDe1XY

 

KUP PŁYTĘ SKŁADANKĘ :

CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2020 >>>

  Kupując płytę CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE - pomagasz przetrwać nam!