Podaruj bilet dla młodych na 11. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Podaruj bilet dla młodych na 11. Festiwal Chrześcijańskie Granie

11 października, 2022 0 przez m.guzek
Zbliża się 11. Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022. Podczas wydarzenia zaprezentuje się czołówka młodej sceny chrześcijańskiej. “Festiwal jest pomostem między młodymi a Kościołem. Wierzymy, że w Dobrym Miejscu wydarzy się coś pięknego. Dlatego zapraszamy do akcji “PODARUJ BILET DLA MŁODYCH”, w którym można podarować bilet na Festiwal Chrześcijańskie Granie.” – mówi Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie.
 
“Aby podarować bilet należy zakupić bilet przez internet i przesłać go nam na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com. My postaramy się je rozdać osobom, które mogą zainspirować się wydarzeniem. Tegoroczna edycja wydaje się niezwykle ciekawa. Poza muzyką i strefą dla dzieci podczas imprezy będzie można spotkać wspólnoty misyjne m.in. domy serca, kapucynów z inicjatywy “Spotkanie w Wołczynie” oraz reprezentantów “Qulturalnego Bierzmowania”. – zapowiadają organizatorzy. 
Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł na stronie: Biletyna.plebilet.plkupbilecik.pl. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Bilety w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl.
 
Całe wydarzenie będzie można obejrzeć poprzez Youtube na kanale Telewizji Dobre Media oraz portale i serwisy internetowe rozgłośni katolickich.
 
 
Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się od 2011 roku w Warszawie. Na scenie m.in. w Arenie Ursynów, w Parku Sowińskiego czy Katolickiego Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE wystąpiło kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka przez hip-hop po poezję śpiewaną. 
 
Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 23 października o 15.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W ramach festiwalu wystąpią: Tylko Ty (laureaci NON STOP CCM), zespół Jedno (Debiut 2021) oraz finaliści konkursu Debiuty 2022: Bonoboco, Marta Madejska i Sezon na Czereśnie. 

 

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć poprzez wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Fot. Wręczenie nagrody MAŁY FENIKS DLA FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE