Walentynki 2022 : Koncert FISHECLECTIC – „Chodź pójdziemy za rękę” (Warszawa 2022)

Walentynki 2022 : Koncert FISHECLECTIC – „Chodź pójdziemy za rękę” (Warszawa 2022)

5 lutego, 2022 0 przez m.guzek

Z okazji święta zakochanych, Warszawę odwiedzi znany i lubiany zespół FISHECLECTIC. Muzyczna i duchowa uczta dla miłośników delikatnych brzmień. Słowa niosące duży ładunek pociechy i zachęty w połączeniu z kompozycjami o niezwykle kojącym działaniu szykuje dla Was małżeński duet artystów: Joanna i Łukasz Kupczyńscy w koncercie pt. “Chodź pójdziemy za rękę”.

Koncert już 13 II 2022 w Dobrym Miejscu przy Dewajtis 3. Więcej: www.dobremiejsce.org

 

KUP DOWOLNĄ PŁYTĘ DO 28 II 2022 NA WWW.SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL – A OTRZYMASZ OD NAS INNY MUZYCZNY UPOMINEK.

 

O ZESPOLE:
Po latach zdobywania doświadczeń muzycznych i życiowych oraz kolaboracji z innymi zespołami małżeństwo dwojga muzyków: Joanny Kupczyńskiej – wokalistki i autorki piosenek oraz Łukasza Kupczyńskiego – poety, rysownika, kompozytora i multiinstrumentalisty zdecydowało się stworzyć własny, autorski projekt – miłosną opowieść muzyczną inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Płyta pt. „Wejdź” wydana w 2012 roku , z utworami takimi jak Pieczęć, Popatrz na mnie, czy Ukochana, zdobyła serca słuchaczy, przekonując głębią przekazu, oryginalnymi wokalami i niepowtarzalnym stylem muzycznym, z pogranicza dream indie pop i akustycznego folk. Wkrótce małżeństwo rozwinęło swój studyjny projekt muzyczny, zapraszając do współpracy gitarzystę, Michała Dziubę i rozpoczynając działalność koncertową. Mimo zaledwie trzyosobowego składu, udało się przełożyć wielowarstwowe utwory na wersje live dzięki wyobraźni i multi- instrumentalizmowi muzyków. I tak, sam Łukasz Kupczyński podczas koncertu gra na 8 instrumentach (kontrabas elektryczny, mandola, mandolina, skrzypce, banjo, gitara basowa, komputery i instrumenty klawiszowe).

Trzy lata po wydaniu pierwszej płyty, w 2015 roku pojawił się drugi, tym razem dwujęzyczny album Fisheclectic pt. „Biorę Ciebie”. To na nim pojawiły się utwory „Chcę widzieć Cię” i „Ucisz się”, cieszące się nieustającą popularnością wśród słuchaczy.

W 2018 roku muzycy wydali kolejny autorski album pt. „Jeszcze Nie Znikaj”, prezentowany w wielu audycjach muzycznych m.in. Markomanii – autorskiej audycji Marka Niedźwieckiego w radiowej trójce, w Muzyce Dobrego Słowa radia czwórka, w audycji Scena i Sława radia Opole i wielu innych, a płyta pojawiła się na półkach wszystkich salonów empik.
To co miało być jednorazowym uwolnieniem twórczej energii stało się muzyczną i duchową misją zespołu, docierając do serc tysięcy słuchaczy, ceniących szczerość przekazu i nietuzinkowy, eklektyczny styl muzyczny.
Piosenki Fisheclectic słuchane są w 61 krajach świata i mają ponad 12 milionów odsłon w serwisie YouTube. Zespół gościł na festiwalach muzycznych takich jak SLOT Art Festiwal, Song of Songs Festival, Ławka Festiwal, Pol’and’Rock Festival (dawny Woodstock), grał koncerty w kościołach i na rynkach, w domach pomocy społecznej, jak i na deskach teatrów i filharmonii, klubów muzycznych i domów kultury, w kraju i za granicą.
Dyskografia:
Fisheclectic „Wejdź” 2012
Fisheclectic „Biorę Ciebie” 2015
Fisheclectic „Jeszcze nie Znikaj”” 2018
13 lutego 2022 r. godz.: 17:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)
Bilety – 50 zł – normalny – KUP BILET na stronie www.dobremiejsce.org
Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

KUP DOWOLNĄ PŁYTĘ DO 28 II 2022 NA WWW.SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL – A OTRZYMASZ OD NAS INNY MUZYCZNY UPOMINEK.

 

 

REKLAMA:

 

Skorzystaj z bezpłatnej inspekcji fotelika w Warszawie i we Wrocławiu do 11 II 2022. Czytaj więcej: www.fotelik.info

 

Dobrze dobrane foteliki ratują życie  ..

Dobierz odpowiedni fotelik w fotelik.info. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info