La Pallotina zagra koncert podczas 10. Pikniku z Tatą w Warszawie (24 czerwca 2018)

La Pallotina zagra koncert podczas 10. Pikniku z Tatą w Warszawie (24 czerwca 2018)

13 czerwca, 2018 Wyłącz przez mateo

Piknik z Tatą 2018Piknik z Tatą 2018 już 24 czerwca na warszawskich Bielanach! Tym razem jako muzyczna gwiazda wydarzenia pojawi się zespół La Pallotina, który w tym roku wydał świetną płytę “Miłość nad Wisłą”. Wstęp wolny!

 

Dobre Miejsce wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany, ks. proboszczem Wojciechem Drozdowiczem i Partnerami zaprasza rodziny z dziećmi na piknik z okazji Dnia Ojca. To już 10 edycja tej wyjątkowej imprezy, jednego z niewielu bezalkoholowych pikników w Warszawie, który ma za zadanie pomóc w realizowaniu aktywnego i twórczego ojcostwa w praktyce.

 

Podczas tegorocznego „Pikniku z Tatą” w Lesie Bielańskim 24 czerwca (godz. 10-15) nie zabraknie męskich atrakcji takich jak prezentacja wozu bojowego Straży Pożarnej, zdalnie sterowanego modelu TIRa czy pojazdu elektrycznego z firmy Byś, która od lat jako sponsor wspiera „Piknik z Tatą”.

PIKNIK Z TATĄ 2018 – CO W PROGRAMIE?

O 11:00 w Kościele Pokamedulskim odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem J. Em. ks. kard. Kazimierza Nycza. Na jej końcu, jak co roku, odbędzie się uroczyste ślubowanie ojców wg. tekstu zaczerpniętego z filmu “Odważni”.

 

Po liturgii nastąpi koncert rewelacyjnego zespołu „La Pallotina”. Na najmłodszych czekają: warsztaty pracy w drewnie „Pracownia św. Józefa” od ByForest, dmuchana zjeżdżalnia, kucyki, animacje od grupy artystyczno-kuglarskiej, bufet i grill plenerowy. Dzięki sponsorowi firmie Byś każdy będzie mógł zrobić sobie bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

 

La Pallotina

Na scenie plenerowej odbędą się także wykłady z zakresu bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych zorganizowane przez grupę Fotelik.INFO.

 

Jak co roku zafunkcjonuje kiermasz wyselekcjonowanego rękodzieła nowoczesnego i ludowego, swojskiego jadła oraz masa innych atrakcji. Startujemy od godz. 10:00. Tradycyjnie zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia ojców w życiu rodzinnym.

 

Ok godz. 13:00 zapraszamy gości do Galerii Krużganek (Dobre Miejsce, wejście A) na otwarcie wystawy malarstwa Jacka Barszcza „Dewajtis. Eremy na Bielanach”. (Szczegóły: http://dobremiejsce.org/dewajtis-eremy-na-bielanach-wystawa-malarstwa/)