MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA – PODSUMOWANIE ROKU W PR3 (1 stycznia 2021)

MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA – PODSUMOWANIE ROKU W PR3 (1 stycznia 2021)

31 grudnia, 2020 1 przez m.guzek

W Polskim Radiu PR3 w audycji Muzyczne Rozmowy Marcin Witan z Michałem Guzek (fundacja “Chrześcijańskie Granie) podsumuje ostatni rok na scenie muzyki chrześcijańskiej. Zapraszamy na program 1 stycznia o 7.05 na falach radiowej TRÓJKI.

 

W programie nie zabraknie dobrej muzyki. Wśród wymienionych zespołów i wykonawców znajdą się: BeU, Boże Granie czy utwór z okazji 100 -lecia urodzin świętego Jana Pawła II “Widziałem Cię” autorstwa zespołu SOUDARION, Eleni, Magdy Anioł czy Siewców z Lednicy.

 

Pierwszego stycznia po 16, Michał Guzek będzie gościem Grzegorza Bociańskiego na antenie RADIA EM, z którym również krótko podsumuje 2020 na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

KRÓTKIE PODSUMOWANIE NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL:

 

W Polsce utwory Małego TGD, GGduo, Boże Granie czy Tau w Polsce w ostatnim roku cieszyło się największym powodzeniem. Ich teledyski obejrzało kilkaset tysięcy a nawet kilka milionów osób. Wśród nowości popularnością cieszą się albumy: s. Janiny – Zajmij się mną oraz Opowieść o miłości Bożego Grania. Dobrze rokuje wydana kilka tygodni temu płyta BEU – JEZU, JA. Z płyt wydanych w 2019 w ostatnim roku największą sprzedaż osiągnęła składanka Chrześcijańskie Granie 2019 oraz “ODMAWIAM” Magdy Anioł. 

 

Rok 2021 i końcówka 2020 z pewnością mogą należeć do długo wyczekiwanych płyt TGD czy Niemagotu. Jak będzie… przekonamy się już niebawem.

Szukasz dobrej muzyki … Wejdź na: www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl