Trzecia Godzina Dnia (TGD) – koncert wielkanocny w Trójce

7 kwietnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

8 IV 2012 (niedziela)  o godz.20.05  na antenie radiowej Trójki rozpocznie się retransmisja koncertuTrzeciej Godziny Dnia(TGD). Nagranie koncertu odbyło się 3.IV.2012 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

 

 

Płyty chóru Trzecia Godzina Dnia kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Trzecia Godzina Dnia – to zespół 35 młodych wokalistów i instrumentalistów, serwujących ze sceny gigantyczny ładunek pozytywnej energii.

Są wśród nich zawodowcy, na co dzień śpiewających w zespołach i teatrach muzycznych, ale i amatorzy – między innymi laureaci Szansy na Sukces i Drogi do Gwiazd. Młodość i energia, zaangażowanie i spontaniczność stały się znakiem rozpoznawczym zespołu. Z dynamicznym, pop-gospelowym repertuarem zjeździli całą Polskę, koncertowali na Expo 2000 w Hanowerze, grali trasy koncertowe w Szwecji i w Niemczech. Ich występy – czy to dla piętnastu tysięcy ludzi na Festiwalu Songs Of Songs w Toruniu, czy też w kameralnym wnętrzu krakowskiego Kościoła Mariackiego – zawsze porywają i stają się wydarzeniem wieczoru. W październiku 2001 r. TGD wystąpiło jako support Oslo Gospel Choir. TGD jest znane widzom TVP2 z koncertu wielkanocnego zarejestrowanego w 2001 r. Trzykrotna emisja koncertu zachęciła producentów, aby i w roku 2003 TGD wystąpiło w telewizji, tym razem z repertuarem kolędowym w koncercie “Raduj się świecie”.

 

[youtube]9zTGev8Lygo[/youtube]