CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 za jedyne 19,99 – kupując płytę pomagasz nam przetrwać!

CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 za jedyne 19,99 – kupując płytę pomagasz nam przetrwać!

27 marca, 2020 0 przez m.guzek

Kupując płytę CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 w naszym sklepie pomagasz nam służyć i działać na rzecz polskiej muzyki chrześcijańskiej. Naszą misją jest ewangelizacja poprzez dobre dźwięki!

Jak możesz pomóc nam przetrwać? Dziękujemy 10 % rabatem na wszystkie płyty.

 

Każdy zakup na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl jest dla nas wsparciem. Dzięki dobrym przyjaciołom wierzymy, że będziemy mogli przejść wszelkie kryzysy. Dziękujemy tym, którzy zakupili w ostatnim czasie płyty na stronie Chrześcijańskiego Grania. Chcemy odwdzięczyć się w tym czasie rabatem 10 % na wszystkie płyty.

Album Chrześcijańskie Granie 2019 za 19,99 zł.

 

Wydana składanka Chrześcijańskie Granie 2019 w tym czasie nie tylko może być wspaniałym prezentem ale i cegiełką. Na znalazły się piosenki m.in. Let Him Run, Soudarion, Hioba czy Magdy Anioł. Zestaw wykonawców jest znakomity! Pozytywne recenzje w Gościu Niedzielnym, Niedzieli i tygodniu Idziemy pokazują, że scena muzyki chrześcijańskiej żyje!

 

Stały rabat 15 %

 

Stały rabat 15 % otrzyma osoba, która zamówi w przeciągu zbliżającego się tygodnia największą liczbę egzemplarzy płyty CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 na stronie www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl. Należy złożyć i opłacić zamówienie do 5 kwietnia 2020.

 

 

Piosenka Magdy Anioł pochodzi z albumu ODMAWIAM. Utwór “Moja niebieska sukienka” znalazła się na składance “Chrześcijańskie Granie 2019”.

 

 

REKLAMA

Szukasz fotelika 0-13 KG – kup na www.fotelik.info