Recenzja składanki CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 w tygodniku IDZIEMY

Recenzja składanki CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 w tygodniku IDZIEMY

1 stycznia, 2020 0 przez m.guzek

W tygodniku IDZIEMY pojawiła się recenzja płyty CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019. Jest to kolejny po Gościu Niedzielnym dobry artykuł o albumie, który ukazał się 24 listopada podczas 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Na krążku znalazły się utwory: Magdy Anioł, Let Him Run, Soudarion, Hioba, Iwony Pietrali & Heresa, Wojtka Błęckiego, Tato, Iwony Janickiej, Gosi Orzechowskiej, Coraz Bliżej i Sąsiadów Plus.Jest to jedna z najlepiej sprzedających się płyt w Chrześcijańskim Graniu.

 

“Płyta jest dobra do słuchania i do tego, by przy niej odetchnąć i uwielbiać Pana Boga – pisze w recenzji Rafał Węglewski – Większość z utworów ukazuje się na płycie po raz pierwszy. Każdy z nich ma niepowtarzalny charakter. Znajdziemy tu sporo popu, rocka, hip-hopu, pieśni poetyckiej. (…) Wiele można by napisać, jedno trzeba koniecznie: to z pewnością najlepsza kompilacja tej jesieni, a nawet roku. W skali siedmio – gwiazdkowej daję siedem.- w numerze na 5 stycznia pisze dziennikarz tygodnika Idziemy.

 

Album CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019 można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Projekt okładki płyty: Prophet Media
Mastering: LIFEprodukcja

 

Tygodnik IDZIEMY można kupić w kościołach oraz w dobrych salonach prasowych.

 

 

 

Pomiędzy opłatami za wodę i prąd pamiętaj o nas. Wspieraj młodych wykonawców sceny muzyki chrześcijańskiej.Wpłać dzisiaj i dołóż cegiełkę do ewangelizacji poprzez muzykę. Wpłać teraz na Festiwal Chrześcijańskie Granie: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

 

Przeczytaj recenzję w Gościu Niedzielnym: https://www.gosc.pl/doc/6048266.Recenzje