Chwileczka Gabrieli Blachy już w sieci!

Chwileczka Gabrieli Blachy już w sieci!

27 marca, 2020 0 przez m.guzek

Jesteśmy tu tylko na chwilę. Warto przeżyć ją z tymi, którzy są dla nas ważni. I choć czasem pojawia się obojętność i niezrozumienie, warto powiedzieć „przepraszam” i walczyć o to, co najważniejsze – o tym w swoim najnowszym utworze „Chwileczka” śpiewa Gabriela Blacha.

 

Nowy utwór Gabrieli Blachy w sieci

 

Od wczoraj można go posłuchać i obejrzeć wideoklip na kanale artystki w serwisie YouTube. Choć utwór „Chwileczka” powstał już chwilę temu, jego treść jest aktualna szczególnie dziś – w czasie, w którym spędzamy więcej czasu razem, w domu, otoczeni bliskimi. Wykonując swoje codzienne obowiązki często nie mamy czasu na to, aby się zatrzyma , zauważyć potrzeby naszych najbliższych, spróbować ich lepiej zrozumie .

 

Historia “chwileczki”

 

„Chwileczka” to piosenka, którą napisałam po jednej z kłótni z moim mężem. Uświadomiłam sobie wtedy, że nawet różnica zdań może być inspiracją – do przemyśleń i zmiany swojej postawy, do zatrzymania się nad kruchością życia i wartością, jaką drugi człowiek wnosi w nasze życie. Mam nadzieję, że dzięki treści, którą chcę przekazać wielu słuchaczy zrozumie, jak wielki skarb mieszka z nimi pod jednym dachem – tak o swojej kompozycji mówi Gabriela Blacha.

 

Recepta na Chwileczkę

 

Jaka jest recepta artystki na to, by „Chwileczka”, którą spędzimy z kimś w naszym wspólnym życiu była piękna? To zgoda i budowanie relacji, która ubogaca nas i napędza każdego dnia. To rozmowa, czasem trudna, burzliwa, ale pozwalająca zrozumieć drugiego człowieka i pokochać go jeszcze bardziej. Wystarczy tylko wyciągnąć rękę, powiedzieć „przepraszam” i na co dzień „pięknie się różnić”.

 

 

 

W nagraniu „Chwileczki” wzięli udział przyjaciele artystki: Radosław Pendziałek, Martyna Sołtysik, Łukasz „Forest” Piechota i Michał Dziewiński.

 

Gabriela Blacha – wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, instruktorka gospel i autorka tekstów. Liderka Kwartetu C.D.N. i pomysłodawczyni ogólnopolskiego projektu “Wesoły Wędrownik”, promującego twórczość i działalność pedagogiczną swojego ojca, Norberta Blachy, zmarłego w 2012 roku.

 

 

Dużo dobrej muzyki znajdziesz na sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

REKLAMA

Szukasz fotelika 0-13 KG – kup na www.fotelik.info