VII Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku z Grzegorzem Głuchem i Gabi Gąsior – zapisy trwają!

VII Warsztaty Muzyki Gospel w Świdniku z Grzegorzem Głuchem i Gabi Gąsior – zapisy trwają!

30 stycznia, 2019 Wyłącz przez mateo

VII Świdnickei Warsztaty Gospel

Już niebawem, bo w dniach 8-10 lutego 2019 roku, odbędą się warsztaty, podczas których stworzony zostanie niemal 100-osobowy chór! Powracając do korzeni muzyki gospel, wystąpi on podczas wielkiego koncertu finałowego, w towarzystwie instrumentalistów zespołu Gospel Rain oraz specjalnie zaproszonych gości! To będzie wspaniały czas, pełen pięknych dźwięków!

 

Zajęcia warsztatowe poprowadzi GRZEGORZ GŁUCH – kompozytor, dyrygent, autor tekstów, wokalista, aranżer oraz producent muzyczny. Twórca i animator muzyki gospel, założyciel i lider zespołu Gospel Rain. Od wielu lat prowadzi warsztaty muzyki gospel w całej Polsce. Dyrygent chórów m.in. Świdnik Gospel Choir, Chadek Gospel Choir oraz Krasnobrodzki Gospel, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej.

 

Gościem specjalnym warsztatów będzie GABI GĄSIOR – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy” w drużynie braci Golec. Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat w Przemyskim Chórze Gospel i trwa ona do dziś. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie”, który ukazał się w marcu 2014 roku oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” wydaną w grudniu 2015 roku.

 

Warsztaty będą okazją do nauki kilkunastu specjalnie przygotowanych piosenek w wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas koncertu finałowego 10 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w Sali Kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Bilety na koncert finałowy będzie można nabyć bezpośrednio przed wydarzeniem.

 

By wziąć udział w warsztatach, należy do dnia 6 lutego przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, do którego link zamieszczamy poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. Istnieje możliwość udziału dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, prosimy jednak o informację oraz zapewnienie opieki nad tymi uczestnikami.

 

LINK DO FORMULARZA

https://tinyurl.com/warsztatygospelzapisy

 

W ostatnich edycjach warsztatów wzięło udział łącznie aż 450 osób szukających radości i spełnienia we wspólnym śpiewaniu. Wierzymy, że tegoroczne warsztaty również będą znakomitą okazją do rozwinięcia umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, wydobycia wielu pozytywnych emocji oraz rozpalenia pasji muzycznej. W czasie prób, zajęć emisyjnych uczestnicy będą mogli poznać i skorzystać z różnych technik rozwoju śpiewania. Zapowiada się niezwykła uczta muzyczna, na którą zapraszamy już dziś!

 

za: mat. prasowe