Urodziny św. Filipa Neri – koncert ks. Andrzeja Daniewicza [WARSZAWA]

Urodziny św. Filipa Neri – koncert ks. Andrzeja Daniewicza [WARSZAWA]

15 lipca, 2018 Wyłącz przez mateo

Już 20 lipca o 20 w kawiarni Karowa 20 w Warszawie swój solowy koncert zagra ks. Andrzej Daniewicz – lider zespołu La Pallotina. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje zespołu La Pallotina. Będzie to też okazja do świętowania 503 urodzin patrona fundacji Chrześcijańskie Granie – św. Filipa Neri. W czasie koncertu jest przewidziana słodka niespodzianka dla wszystkich.- zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

 

“Występ w kawiarni Karowa 20 będzie preludium przed 8. Festiwalem Chrześcijańskie Granie. Ksiądz Andrzej Daniewicz będzie jedną z gwiazd festiwalu. Podczas wydarzenia będzie można zakupić bilety na festiwal oraz ostatnią płytę zespołu La Pallotina MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ.” – mówi Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie.

 

Bilety na wydarzenie: 29 zł poprzez wpłaty na: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: urodziny.darowizna na cele statutowe). Bilety można kupić również na www.eventim.pl

 

 

Wydarzeniem towarzyszącym urodzinom świętego Filipa Neri jest organizowany przez fundację “Chrześcijańskie Granie” konkurs “Zaśpiewaj PARADISO”.

 

konkurs Paradiso

 

“Zapraszamy do przysyłania swojej wersji znanej piosenki z filmu o św. Filipie Neri. Wystarczy nagrać filmik z nagraniem w pliku mp4 i podesłać do 12 lipca na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl. Zarząd fundacji wybierze najlepsze filmiki, opublikuje je na youtube i na stronie festiwalu już 21 lipca w 503 urodziny św. Filipa Neri. W ramach głównej nagrody wszyscy śpiewający w nagranym filmiku otrzymają bezpłatny wstęp na 8.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 oraz możliwość zaśpiewania utworu (a capella) na żywo.” – informuje Michał Guzek.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 lipca o 9.00 na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl