• KONTAKT:

  Sklep Chrześcijańskie Granie ul. Dewajtis 3, wejście B (Dobre Miejsce), 01-815 Warszawa Las Bielański

   

  ZOBACZ: KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

   

  SKLEP STACJONARNY JEST CZYNNY NA GODZINĘ PRZED WYDARZENIEM BILETOWANYMI w DOBRYM MIEJSCU oraz w wybrane dni, a także po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dobre Miejsce - więcej informacji: www.dobremiejsce.org

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • 26 października 2018

  Promocja Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018

  Ruszamy z promocją! 8. edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie już 25 listopada 2018 – będzie to święto dobrej muzyki. Od 26 października możecie otrzymać bilet na to wydarzenie GRATIS – wystarczy, że kupicie płyty w naszym sklepie www.chrzescijanskiegranie.pl za kwotę min. 100 zł. 

   

  Chrześcijańskie Granie jest parterem tego wydarzenia – jedynego takiego w Warszawie. W tym roku na scenie pojawią się tacy artyści jak Heres / Wyrwani z Niewoli, StronaB, Kuba Kornacki i Kanaan. Uwielbienie poprowadzi ks. Andrzej Daniewicz z La Pallotiny, a podczas Koncertu Debiuty 2018 o miano Debiutu Roku powalczą trzy zespoły: Let Him Run, Duża Rajska Kawa i s. Julita Zawadzka.

   

  Zapraszamy więc do naszego sklepu i do zobaczenia na Festiwalu!

   

  Bilety na Festiwal można zdobyć także w tradycyjny sposób – sprzedaż bezpośrednia po numerem telefonu: 511 716 481 (sms) albo internetowo na www.eventim.pl

   

  FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – WSPIERAJ NAS:

   

  to duża inicjatywa wymagająca pracy rąk wielu wolontariuszy oraz środków finansowych na organizację. – “Polecamy się Waszej modlitwie, a także wsparciu finansowemu. Nawet jeśli możesz tylko 10, 30 złotych miesięcznie – każda kwota jest cenna, a Ty możesz zostać ambasadorem dobrej muzyki. Jeśli nie masz nawet tyle – udostępnij tę stronę na swoim profilu facebookowym oraz wyślij mailem do znajomych. Bardzo nam pomożesz!” – piszą organizatorzy.

   

   

  WPŁAĆ ON LINE – WYBIERZ KWOTĘ:

  10 ZŁ.  / 30 zł. / 50 zł. / 100 zł. / 1000 zł.

  albo dowolną kwotę poprzez przelew tradycyjny: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Numer konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

   

  Promocja Festiwal Chrześcijańskie Granie

  Promocja “ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 100 zł – OTRZYMAJ BILET NA 8. FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE GRATIS” potrwa do 20 listopada lub wyczerpania puli biletów przeznaczonych na nagrody.

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie