Rymcerze – Lazy Monster feat. ZEUS [teledysk]

Rymcerze – Lazy Monster feat. ZEUS [teledysk]

16 października, 2017 Wyłącz przez mateo

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, DjYonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

 

Klip zapowiada album Rymcerzy, który ukaże się w sklepach muzycznych 17 listopada 2017. Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Od 2013 roku Bęsiu i DjYonas poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

Zobacz też: TAU – Last minute / album ON [teledysk]

 

– Uczniowie często mówią nam, że nie mają energii,by spełniać swoje marzenia – zauważa Bęsiu. – Ten utwór daje im impuls, by zaczęli walczyć o swoją przyszłość – dodaje raper. Gościnnie w utworze pojawił się Zeus – jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. W teledysku możemy zobaczyć również polskie gwiazdy Youtube: Ravgora, Cyber Mariana i twórców kanału MaturaToBzdura. Okazuje się, że nawet tak pracowici ludzie muszą walczyć z potworem lenistwa.

Lazy Monster - Rymcerze feat ZEUS

Lazy Monstera wcielił w życie grafik Krzysztof Knitter. Na potrzeby teledysku powstał strój, który od teraz będzie towarzyszył zespołowi podczas koncertów i spotkań z młodzieżą. Uważajcie, by Lazy Monster was nie zaatakował! (Można go śledzić na: facebook.com/lazymonsterofficial, instagram.com/lazymonsterofficial)

 

Rymcerze - Nie zmarnuj swojego życiaNa albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się gościnnie jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce m.in. Zeus i Tau. Swojego głosu udzielili m.in.: finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst, TaLLib oraz gość specjalny z USA, którego wytwórnia Antidotum Records ujawni jeszcze przed premierą.

 

Zobacz dobre płyty hip-hopowe na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>