PREMIERA: Muode Koty – Zazdro [teledysk]

PREMIERA: Muode Koty – Zazdro [teledysk]

19 kwietnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Kawałek “Zazdro” to kolejny singiel Muodych Kotów z płyty IMPULS. Premiera krążka już 23 kwietnia 2017 podczas 7. Koncertu Debiuty w Warszawie! 

 

Czy ty też zazdrościsz? – tym razem Muode Koty stawiają pytanie o to, z czym mierzy się większość z nas. Ten młody raperski skład został wybrany Debiutem 2016, a teraz nadchodzi z debiutancką płytą! Zobacz też: Muode Koty wydają płytę – Impuls już 22 kwietnia 2017!

 

Moude Koty - ImpulsPrapremiera płyty zespołu Muode Koty odbędzie się 22 kwietnia w Docelowie przy ul. Marszałkowskiej 34-50, natomiast premiera 23 kwietnia podczas 7.edycji Koncertu Debiuty 2017 w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Program i zaproszenia: Koncert Debiuty 2017 – program!

 

Płytę wydaje Fundacja „Chrześcijańskie Granie” – będzie to jednocześnie cegiełka na rzecz działania Fundacji. Wpłacając na konto fundacji (sugerowana kwota: 30 zł lub więcej) albo wrzucając potrzebną kwotę do puszki, będzie można otrzymać płytę „Impuls”.

 

Muode Koty to ekipa pięciu młodych raperów, którzy wspólnie poruszają każdą publiczność. Zostali wybrani Debiutem 2016 i ruszyli w trasę koncertową. Zagrali m.in. na Festiwalu Gospel w Gniewie, koncercie Bądź jak Jezus 2016 w Mysłowicach i wielu innych miejscach.

 

”Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko!”.

Muode Koty
RAP: Muode Koty
PRODUKCJA: Wełenka
Vocal: Zuzanna Szczypuła

ZORGANIZUJ KONCERT MUODYCH KOTÓW W SWOIM MIEŚCIE: ZADZWOŃ: 513 844 481 / NAPISZ: FUNDACJA@CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL