W weekend Muode Koty opanują Warszawę!

W weekend Muode Koty opanują Warszawę!

7 września, 2016 Wyłącz przez mateo

Muode Koty - Warszawa

Muode Koty przybywają do Stolicy! W dniach 9 – 10 września 2016 będziemy mogli spotkać się z nimi przy TRZECH okazjach – w radiowej Złotej 10 Radia Warszawa, w salezjańskim Oratorium przy ul. Kawęczyńskiej 53 oraz w sobotę na II Festiwalu Młodych MARKI.FM. Zapraszamy!

 

Muode Koty to młody, ale zdobywający coraz większą popularność skład hip-hopowy. Pod okiem Tomka “Hioba” Karenko zebrało się 6 młodych raperów, którzy podbijają Polskę! Wiosną tego roku zostali wybrani Debiutem 2016 (zarówno przez jury, jak i publiczność) by następnie ruszyć w trasę koncertową. Zagrali już m.in. na Festiwalu „Bądź jak Jezus” w Mysłowicach czy Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie.

 

Trwają przygotowania do wydania ich autorskiego materiału (być może już w listopadzie 2016), a my zapraszamy do spotkania ich w Warszawie.

 

„Klub Złotej 10 stał się miejsce spotkań, dzielenia się doświadczeniem wiary i życia. Spotkanie z chłopakami z Muodych Kotów będzie okazją do poznania mocnych świadectw młodych raperów.” – spotkanie w piątek 9 września zapowiada Michał Guzek, prowadzący listę Złota 10 Radia Warszawa.

 

PROGRAM TRZY x MUODE KOTY w Warszawie:

 

9 września – piątek:
19.10 – goszczą w Złota 10 Radia Warszawa (106.2 FM)
20.30 – spotkanie Klubu Złotej 10 Radia Warszawa w Salezjańskim Oratorium na ul. Kawęczyńskiej 53


10 września – sobota:
18.00 – występ podczas II Festiwal Młodych Marki.FM

 

 

Muode Koty – w składzie znajdują się: Tomasz HIOB Karenko, Michał PAX Bukowski, Fabian FALAMIR Kural, Dominik KNOPEK Knop, Jakub ERDOIGREKBEIA Rosa, Łukasz DJ ANEM Gąszcz.