Muode Koty na festiwalach Oczyma Wiary i Campo Bosco!

Muode Koty na festiwalach Oczyma Wiary i Campo Bosco!

23 sierpnia, 2016 Wyłącz przez mateo

Debiuty 2016 - Muode Koty

Muode Koty po sukcesie jakim było zdobycie tytułu Debiutu Roku 2016 nie zasypują gruszek w popiele. Koncertują, przygotowują też materiał do debiutanckiej płyty, która ukazać ma się w listopadzie. Zapraszamy na najbliższe ich koncerty podczas festiwali “Oczyma Wiary” w Gryżynie (24 sierpnia) oraz “Campo Bosco 2016” w Czerwińsku nad Wisłą (27 sierpnia).

 

Zobacz najlepsze płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Świeża krew na chrześcijańskiej scenie. Nie mają na koncie wydanych płyt, nie stąpali po wielkich scenach, nie mają rzeszy fanów. Mają za to niezaprzeczalny talent! Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. To chłopaki, którzy przyznają się do Jezusa, co więcej chcą Go uwielbiać za pomocą rapu. Mimo młodego wieku, po wielu przejściach i niebezpiecznych zakrętach. Sex, drugs & Rock’n Roll! A teraz świadomi swojej słabości, oddają się w ręce Tego, który może wszystko! HIOB, PAX, FALAMIR, KNOPEK, ROSA, DJ ANEM

 

Jest to wyjątkowy hip-hopowy skład, który naszym zdaniem jeszcze wiele namiesza na scenie chrześcijańskiej. Polecamy wywiad “Diamenty szlifowane…”

 

W najbliższych dniach będziecie mieli okazję usłyszeć ich podczas dwóch festiwali:

24 sierpnia 2016 od 19.00 na Oczyma Wiary w Gryżynie (program >>>)

27 sierpnia 2016 o 19.30 na Campo Bosco 2016 w Czerwińsku nad Wisłą (program >>>)

 

 

Całą trasę koncertową Muodych Kotów znajdziecie w naszym serwisie www.koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl