inGod.pl – nowy chrześcijański portal w sieci

1 stycznia, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Powstał nowy chrześcijański portal! inGod.pl jest  platformą internetową, która gromadzi wszystkie wydarzenia chrześcijańskie, mające miejsce w całej Polsce. Strona ma służyć w prowadzeniu dialogu międzywyznaniowego, poprzez promocję różnorodnych wydarzeń: spotkań, konferencji, uwielbień, warsztatów i szkoleń, premier medialnych oraz innych działań podejmowanych w ramach ewangelizacji. Poza informacjami na stronie znajdą się także zdjęcia, newsy, komentarze; codzienna porcja Bożego Słowa, starannie dobrane artykuły pisanych przez pasterzy wspólnot chrześcijańskich i wiele, wiele innych!

Portal internetowy inGod.pl powstał z inicjatywy dwóch krakowskich studentów – Karola Sobczyka i Konrada Głowackiego, u których kilka miesięcy temu pojawiła się inspiracja do działania na rzecz jedności chrześcijan. W sierpniu tego roku powstał wstępny plan stworzenia największej w Polsce platformy ponaddenominacyjnej, której celem będzie budowanie wzajemnego porozumienia poprzez poznawanie się
i dialog międzywyznaniowy. Dwa miesiące później, w październiku, została rozpoczęta realizacja wstępnego projektu, która dała początek dzisiejszej witrynie inGod.pl.