Wieczny – Jedno teraz [teledysk]

Wieczny – Jedno teraz [teledysk]

28 czerwca, 2016 Wyłącz przez mateo

“Jedno teraz” to najważniejszy utwór na mojej płycie – mówi raper Wieczny. Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić trzeci klip promujący jego najnowsza płytę pt. „W górę”. Jest to czyste świadectwo, którym opowiada historię swojego małżeństwa. Wieczny dzięki Bogu wraca do jedności z żoną po ośmiu latach od rozwodu. Ciekawi? Posłuchajcie klipu.

 

W dobie powszechności rozwodów, gdy stały się one panaceum na kłopoty w małżeństwach, gdy prościej jest się rozejść niż naprawić, historia o której opowiada utwór daje nadzieję tym, którzy walczą o jedność. Czy sakrament małżeństwa ma moc? Czy można się zejść po rozwodzie? Czy można najbliższym wybaczyć głęboko zadane rany? Czy modlitwa może zdziałać cuda? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedz w tym utworze. Pamiętajcie: „Dla Boga nie ma nic niemożliwego”

 

Za teledysk odpowiedzialna jest J3, 30 Grupa z Wrocławia i okolic. Ekipa wykonała kawał świetnej roboty, co można zresztą samemu zobaczyć na klipie. Całość zdjęć była kręcona w Radomiu. Co ciekawe w klipie wzięła udział cała rodzina Wiecznego ( żona i dwie córki), co podkreśla , że jest to ich wspólne świadectwo.

 

Polecamy też inne dobre płyty w naszym sklepie – zobacz na www.chrzescijanskiegranie.pl