Warszawa: Dzień Ojca 2016

Warszawa: Dzień Ojca 2016

5 czerwca, 2016 Wyłącz przez m.guzek
VIII Piknik z Tatą - Dobre Miejsce

VIII PIKNIK z TATĄ – 19 czerwca 2016 – Dzień Ojca w Lesie Bielańskim

To wyjątkowy czas na poczucie smaku męskiej przygody w gronie rodzinnym po raz VIII na kultowym rodzinnym festynie. Ojciec to charakter, wola walki, odwaga, zdecydowanie, wiara, wytrwałość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i wszystkie inne przymioty, które prowadzą wprost do sukcesu. Dlatego KCK Dobre Miejsce i Chrześcijańskie Granie zachęca do świętowania Dnia Ojca w gronie rodzinnym podczas „Pikniku z Tatą” w Lesie Bielańskim 19 czerwca br. Startujemy o godz. 10:00.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest serwis i sklep www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zapraszamy do stoiska Chrześcijańskiego Grania obok Kościoła Pokamedulskiego.

 

PROGRAM „PIKNIKU Z TATĄ”


10:00 – 15:00 – zaprzęg konny (bezpłatny), kursujący wahadłowo ulicą Dewajtis pomiędzy ulicą Marymoncką a ulicą Kamedulską


11:00 – Msza św. w kościele Pokamedulskim z uroczystym ślubowaniem, zobowiązaniem ojców zaczerpniętym z filmu „Odważni” (Courageous)


10:00 – 16:00 – piknik rodzinny przy muzyce z lat 50,60 i 70-tych, a podczas niego:12:30 występ zespołu folkowego DREWUTNIA, wspólne śpiewanie „Karuzela na Bielanach”.

13:30 z cyklu Niedzielne Bajeczki spektakl teatralny dla dzieci „Pipi Wędrowniczka” Teatru Urwis z Krakowa. Zabawy i warsztaty dla dzieci: lina z charakterem, malowanie twarzy, rzut lotką do tarczy, megahusta.

 

 

Dzięki firmie BYŚ – Wojciech Byśkiniewicz Klub Jeździecki Stajnia Agmaja zaprasza na przejażdżki kucykami !

Najmłodsi uczestnicy „Pikniku z Tatą” będą mieli do dyspozycji 2 kucyki . Grillowanie, zapewniamy zieloną trawę oraz grill na którym można będzie usmażyć przyniesione mięso i warzywa, możliwość zakupu na miejscu dań z grilla przygotowanych przez zawodowców (z rodziny wielodzietnej) oraz napoi za niewielką opłatą.


Gry i zabawy, konkursy sportowe dla dzieci i rodziców. Straż Pożarna, największe pojazdy w stolicy! prezentacja zawodu/wyzwania dla mężczyzny. Współczesne rumaki, czyli piękne i szybkie motocykle, które zaprezentuje Fundacja Jednym Śladem. Nowoczesna bezpyłowa śmieciarka do wywozu śmieci firmy BYŚ, którą będzie można obejrzeć wewnątrz i z zewnątrz. Przejazdy elektrycznym pojazdem specjalnym firmy BYŚ.
Przy „schodach do Nieba” warsztaty plastyczne dla dzieci przeprowadzą artyści malarze z Podlasia. Dmuchany zamek. Kiermasz rękodzieła ludowego i nowoczesnego oraz swojskiego jadła – udział ponad 40. wystawców z Polski. Stoiska organizacji pozarządowych i partnerów. Wszystkie atrakcje uskuteczniane będą w plenerze, łącznie z plenerową sceną.


Weźcie ze sobą zabawki i koce, by świętować z nami cały dzień.Dzień Ojca 2016 na Bielanach już w czercu!


Przyjdź ! Zapraszamy! ATRAKCJE BEZPŁATNE!
Prosimy przybyć bryczką konną, rowerem lub pieszo, a auta pozostawić poza lasem!

Relacja z dnia Ojca 2014r. na kanale You Tube Dobrego Miejsca:
https://www.youtube.com/watch?v=UNwGo72JIqs

Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE
i parafia pw. Bł.E.Detkensa (Kościół Pokamedulski)
ul. Dewajtis 3, Las Bielański, Warszawa.
WSTĘP WOLNY !Więcej na http://www.dobremiejsce.org/