Premiera DEUS MEUS – Wniebowianki

20 kwietnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Oficjalna premiera będzie miała miejsce w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3, Warszawa-Bielany o godz: 18.30. Koncert Deus Meus odbędzie się w najbliższy piątek zapowie znany prezenter telewizyjny Tomasz Zubilewicz. Bilety można zakupić w Chrześcijańskim Graniu. Do zobaczenia!!!

 

Płytę “Wniebowianki” kupić można w sklepie Chrześcijańskie Granie na Dewajtis 3 w Lasku Bielańskim.

 

Wśród dwunastu piosenek zawartych na krążku „Wniebowianki” jest co najmniej kilka, których melodia “wpada w ucho” już za pierwszym razem. Można być więc pewnym, że już niedługo – podobnie jak w przypadku poprzednich płyt Deus Meus – utwory „Duchu Święty, Tchnienie Ojca”, „Święty wszechmocny”, „Psalm wezwania” czy inne z nowego krążka trafią nie tylko “pod strzechy”, ale i do repertuaru wielu wspólnot.

 

[youtube]N7ElgggkY4A[/youtube]

 

Producentem płyty jest znany kompozytor i gitarzysta Marcin Pospieszalski. Na co dzień gra w Deus Meus, New Life M. Znany jest ze współpracy z takimi zespołami jak: Arka Noego, 2tm 2,3, Anna Maria Jopek czy Lidią Pospieszalską (prywatnie żoną).

Deus Meus znany jest z piosenek takich jak: „Ogrody”, „Święte Imię Jezus”, „Boże Twa Łaska”, „Niechaj zstąpi Duch Twój” czy “kocham, więc nie muszę się bać”. Utwory te znalazły się w kanonie polskiej muzyki chrześcijańskiej.

 

 

[youtube]Nd_q41hQekw[/youtube]

 

Więcej informacji o zespole na: pl.wikipedia.org/wiki/Deus_Meus