Warszawa: Przyjdź na “Uwielbienia na Pradze”

Warszawa: Przyjdź na “Uwielbienia na Pradze”

3 stycznia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

fundacja_chg_logo

Oratorium im. św. Jana Bosko na Kawęczyńskiej i fundacja „Chrześcijańskie Granie” po raz pierwszy zapraszają na „Uwielbienie na Pradze”. Wydarzenie odbędzie się  już 30 stycznia o 18.00 w gościnnych progach Bazyliki Najświętszego Serca u Salezjanów przy ul. Kawęczyńskiej 53. W programie spotkania przewidziana jest Eucharystia, Uwielbienie z zespołem New Day oraz spotkanie w Oratorium. Dołącz do wydarzenia na FB

 

„Uwielbienie na Pradze” rozpocznie Eucharystia, podczas której będziemy modlić się w intencjach polskiej muzyki chrześcijańskiej, rozwoju fundacji „Chrześcijańskie Granie” i praskiego Oratorium. Za oprawę muzyczną Mszy Świętej i Uwielbienia będzie odpowiedzialny zespół New Day – zwycięzca koncertu Premiery Roku na V Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie to czas spotkania z Panem Bogiem, który uzdrawia i umacnia. Wierzymy, że tego dnia uda się nam stworzyć wspólnotę” – mówią o wydarzeniu organizatorzy.

 

Spotkanie na Kawęczyńskiej nie będzie jednorazowym wydarzeniem. Oratorium z fundacją „Chrześcijańskie Granie” planują już kolejne Uwielbienia na Pradze.

 

Wspieraj FUNDACJĘ “CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

 

Program „Uwielbienia na Pradze” – 30 stycznia:

18.00 – Eucharystia

19.00 – Uwielbienie z zespołem New Day

20.30 – Spotkanie w Oratorium

 

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kawęczyńska 53.

Dojazd tramwajami 7 i 13 (do pętli)

 

WSTĘP WOLNY