Chrześcijańskie Granie w TVP INFO

Chrześcijańskie Granie w TVP INFO

6 sierpnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

logo-tvp-infoNa temat Chrześcijańskiego Grania, listu z błogosławieństwem papieża Franciszka oraz akcji Grajmy Chrześcijańskie Granie będzie można dowiedzieć się w programie “Kościół z Bliska”. Gościem Miłki Skalskiej będzie Michał Guzek z fundacji Chrześcijańskie Granie. Zapraszamy do oglądania programu w TVP INFO już 9 sierpnia o 15.00. “Kościół z Bliska” również będzie można zobaczyć w TVP Warszawa w niedzielę o 17.45 i w poniedziałek (10 sierpnia) po 19.00.

 

W programie “Kościół z Bliska” będzie można zobaczyć część składu zespołu EPA  z przyjaciółmi. Ekipa TVP Warszawa nagrała próbę muzyczną w kościele Najświętszego Zbawiciela.

 

 

Program “Kościół z Bliska” przygotowywany jest przez katolicką redakcję TVP. Zajmuje się życiem Kościoła nie tylko w Warszawie, ale także w Polsce i na świecie. Przegląd aktualnych wydarzeń z życia Kościoła. Twórcy programu m.in. szukają odpowiedzi na pytanie, czy nauki głoszone przez Watykan są przyjmowane i praktykowane przez wyznawców. Ponadto przedstawiają Kościół jako instytucję wspierającą wydarzenia kulturalne i edukację. Program można oglądać na www.tvp.pl