PREMIERA: PAX “Przygoda z rapem”

PREMIERA: PAX “Przygoda z rapem”

3 stycznia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

 

Kawałek “Przygoda z rapem” jest zapowiedzią solowej płyty rapera Paxa, nad którą właśnie trwają prace. W utworze Pax porusza temat osobistej przygody z rapem, która jest “tylko i wyłącznie darem od Boga!”. Patronat nad teledyskiem objął sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zapytany: “Dlaczego?” Odpowiada: “Brzmi to dosyć patetycznie ale tak … to niesamowity dar! Tak naprawdę nikt , nawet ja sam nie pomyślałbym o tym, że kiedyś będę rapował, pisał swoje kawałki itp. To w jaki sposób mnie prowadził i robi to nadal jest niesamowite! Aż mi się micha cieszy jak o tym mówię!”

 

I o to Panu Bogu chodzi, że jesteś stworzony do rzeczy, których nie zawsze się spodziewasz. Bardzo ważny jest rozwój osobisty, swoich pasji i talentów, a jeszcze ważniejsze jest to, żeby tym się dzielić z innymi. A co jest już kosmicznie ważne to to, żeby swoimi pasjami i talentami głosić Królestwo Boże! Raper zachęca do tego właśnie w swoim utworze. Każdy z osobna ma swoją przygodę z rapem, tańcem, beatboxem, pływaniem, śpiewaniem itp.

 

Pytanie czy odkryłeś już swoją przygodę z Bogiem? Może to być klucz do odkrycia swojej pasji. Odkryj przygodę z Bogiem, a talent przyjdzie sam !